ebook Wszystkie nasze dni
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 92)

Wszystkie nasze dni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.42
Audiobook - najniższa cena: 23.25
31.90 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
31.90 zł
20.42 zł
24.16 zł
26.76 zł
27.12 zł
27.12 zł
28.39 zł
31.90 zł
31.90 zł
Inne proponowane

Nina ma wiele szczęścia i robi w życiu to, co naprawdę kocha. Zamiłowanie do piękna i harmonii, wrodzony talent organizacyjny oraz dyplom z zarządzania pozwalają jej unikać monotonii i nudy.

Kobieta prowadzi własną firmę, organizując przyjęcia weselne, jednak obowiązki i pośpiech potwierdzają pewną zasadę – szewc bez butów chodzi. Zapracowana Nina nie ma nawet głowy do tego, by zaplanować swój własny ślub!
Na szczęście u jej boku trwa wierny narzeczony. Nina marzy o tym, by przeżyć z ukochanym ten jeden wyjątkowy dzień, lecz codzienność skutecznie odciąga ją od snucia planów o delikatnej, koronkowej sukience czy małym przyjęciu w bajecznie przystrojonym ogrodzie. Choć są z Mateuszem zgodni, że nie należy specjalnie się spieszyć, komuś zabraknie wreszcie cierpliwości…

Czy prawdą jest, że jeśli człowiek kocha, to zawsze poczeka?

Wszystkie nasze dni od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Lubię twórczość tej autorki, która zawsze wprawia mnie w błogi nastrój. Wszystkie nasze dni osobiście uważam za najlepszą książkę Natalii. Sońskiej Zapraszam na nowy wpis.

Powiedzenie: "szewc bez butów chodzi" pasuje idealnie do głównej bohaterki. Nina prowadzi świetnie rozwijającą się firmę, która zajmuje się organizacją ślubów i wesel od A do Z. Klientek nie brakuje, pracuje też w weekendy, pracy poświęca cały swój czas...kosztem narzeczonego. Mateusz co jakiś czas zagaduje narzeczoną o ich własny ślub i wesele, ale Nina twierdzi że nie ma do tego głowy, a sama nie powierzy tej sprawy innym osobom. Kobieta jest wiecznie zapracowana, a na pytania o jej własne wesele zaczyna się denerwować. Pytanie: czy można odkładać TEN DZIEŃ w nieskończoność? Czy Mateusz zgodzi się czekać? Czy to prawda, że jeśli kocha to poczeka? Czy spotkanie dawnej miłości Niny popsuje relacje między narzeczonymi?

Nie wiedziała do końca dlaczego, ale przerażała ją wizja podejmowania tych wszystkich decyzji dla samej siebie. Organizacja ślubu i wesela dla kogoś innego to było.. zupełnie coś innego. Inna odpowiedzialność, inny rodzaj napięcia...

Łał! Po prostu wielkie brawa dla autorki, niezła komedia romantyczna mogłaby z tego powstać. Mam wrażenie, że z roku na roku autorka pisze coraz lepiej. Nie wyobrażam sobie autorki w innym gatunku literackim, jak dla mnie o miłości najpiękniej pisze Natalia Sońska. Śmiało możecie kupić tę książkę osobom, którzy potrzebuję zastrzyku dobrej energii, relaksu, radości czy poprawy nastroju. Osobiście uważam tę książkę za nr 1 autorki, wszystko się ze sobą zgadza, dopięte jest na ostatni guzik. Jeśli nie znacie autorki, a lubicie książki obyczajowe, to polecam zacząć od tej historii.

Ocena: 5+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć