ebook Kobieta z blizną
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 9401)

Kobieta z blizną
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.46
36.00 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
34.21 zł Lub 30.79 zł
36.00 zł
31.46 zł
36.00 zł
Inne proponowane

Bestsellerowy autor powraca z najbardziej wciągającą powieścią serii o Departamencie Q! To zdecydowanie najtrudniejsza z dotychczasowych spraw Carla Mørcka. Tajemnicze morderstwo sprzed lat tym razem będzie powiązane z mroczną przeszłością jednego z jego własnych współpracowników…

W kopenhaskim parku znaleziono zwłoki starszej kobiety. Sprawa zdaje się uderzająco podobna do nierozwiązanego śledztwa sprzed ponad dziesięciu lat, ale relacja między obydwiema ofiarami wprawia policję w zakłopotanie. Tymczasem po drugiej stronie miasta ktoś ściga grupę młodych kobiet. Czyżby te wydarzenia były ze sobą połączone?
Jeśli Departament Q nie sprosta oczekiwaniom przełożonych, zostanie zamknięty. Tworzący go policjanci mają jednk na głowie znacznie poważniejszą sprawę – Rose wciąż nie może się pozbierać po nawrocie dawnej traumy. Carl, Assad i Gordon będą musieli odkryć jej mroczny sekret, zanim będzie za późno.

„Skandynawskie kryminały nie mogą być mroczniejsze niż książki Jussiego Adlera-Olsena” – „The New York Times Book Review”

Kobieta z blizną od Jussi Adler-Olsen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć