ebook Bliżej, niż myślisz - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 237)

Bliżej, niż myślisz - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.69
Audiobook - najniższa cena: 35.86
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
35.86 zł Lub 32.27 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
39.90 zł
35.91 zł
Inne proponowane

Thriller psychologiczny, który zachwyci najbardziej wyrafinowanych fanów tego gatunku literatury. Autorka po mistrzowsku prowadzi narrację, odkrywa kolejne zakamarki umysłu bohaterki, budzi coraz większą ciekawość, nie dając szans na odgadnięcie finału. „Wciągający, zaskakujący, mocny! Na taki polski thriller czekali czytelnicy” – „Newsweek Polska”

Nika Wermer, właścicielka niewielkiego pensjonatu w Gdyni, wierzy, że była świadkiem morderstwa. Kobieta natychmiast dzwoni po policję. Jednak wezwany na miejsce funkcjonariusz kwestionuje jej zeznania. Wskazany przez nią pokój wygląda na niezamieszkany, zniknęło również nagranie z monitoringu. Widząc brak zainteresowania ze strony policji, Nika sama postanawia dotrzeć do prawdy. Kim była tajemnicza dziewczyna? Kto ją zabił? Czy mordercą jest ktoś, kogo zna?
Czy Nika Wermer była świadkiem zabójstwa, czy to zamroczony psychotropami i alkoholem umysł spłatał jej makabrycznego figla? Fani B.A. Paris, Alexa Michaelidesa czy A.J. Finna odnajdą w tej powieści wszystko to, co w thrillerach psychologicznych cenią najbardziej.

Bliżej, niż myślisz - audiobook od Ewa Przydryga możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć