ebook Presja
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 12)

Presja
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.85
wciąż za drogo?
28.85 zł Lub 25.97 zł
34.00 zł
28.90 zł
29.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Presja to fascynująca historia o niesamowitym dokonaniu zespołu Caldwell-Jorgeson i o wydarzeniach, które do niego doprowadziły, ale przede wszystkim to fantastyczna i szczera opowieść Tommy’ego o sobie samym. O przemianie nieśmiałego, introwertycznego chłopca w prawdziwego wojownika. Życie nie szczędziło mu wyzwań. W sierpniu 2000 roku wraz z trójką innych wspinaczy został porwany przez separatystów islamskich i przeżył piekło w górach Kirgistanu. Wkrótce po tym, w wyniku wypadku podczas prac remontowych we własnym domu, stracił palec wskazujący. Trudno o większą katastrofę dla wspinacza. Nieco później opuściła go żona. Ze wszystkich tych trudności Tommy wyszedł z na nowo ugruntowanym poczuciem celu i ogromną determinacją...

Polscy czytelnicy i widzowie znają Tommy’ego Caldwella z filmu pt. Dawn Wall, który miał u nas premierę jesienią 2018 roku.

Presja od Tommy Caldwell możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć