ebook Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 232

Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - polecana oferta: 13.90
13.90 zł Lub 12.51 zł
29.53 zł 20% rabatu
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-7% 12.90 zł
12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Zbuduj skutecznie autentyczny wizerunek

Kimkolwiek jesteś - żoną, mężem, dzieckiem, rodzicem, szefem, pracownikiem, klientką, menadżerem, influencerką, lekarzem, prawniczką, nauczycielem - Twój sukces w każdej sferze życia zależy od tego, jak postrzegają Cię ludzie, wśród których funkcjonujesz. Każdy ma zdanie na Twój temat, ale mało kto ma zdanie prawdziwe albo takie, jakie chcesz, by miał. Zbuduj więc adekwatny personal brand - spójny z Tobą wizerunek, który pokaże właściwie dobranym odbiorcom prawdziwego Ciebie. Przygotuj się na głęboką podróż w głąb siebie, bo proces kreowania marki osobistej uświadamia człowiekowi prawdę o nim samym. Ta wyprawa uzmysłowi Ci, kim naprawdę jesteś, pozwoli uwolnić się od głęboko zakorzenionych ocen innych oraz wyposaży Cię w rzetelne i przydatne narzędzia z zakresu nauk o marketingu i psychologii na miarę potrzeb współczesnego rynku. W efekcie staniesz się nową, jeszcze lepszą i skuteczniejszą w działaniu wersją siebie, a Twoje imię i nazwisko kojarzyć się będą innym dokładnie tak, jak to zaplanujesz.

Skorzystaj z wiedzy zawartej w tej książce - to gwarancja, że otrzymujesz synergię rzetelnej nauki z niepodważalną praktyką popartą wynikami. Jeśli interesuje Cię zbudowanie własnego brandu, nie mogłeś trafić lepiej

Zabieram Cię w drogę ku Twojej autentycznej marce osobistej! - dr Mateusz Grzesiak

Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą - audiobook od Mateusz Grzesiak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć