ebook Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 11)

Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.27
Audiobook - polecana oferta: 18.62
20.81 zł Lub 18.73 zł
21.90 zł
21.90 zł Lub 19.71 zł
17.52 zł
18.62 zł
Inne proponowane

Skąd się wziął prima aprilis? Po co wkładamy wigilijne sianko pod obrus i skąd to dodatkowe nakrycie na stole? Dlaczego na wiosnę topimy marzannę? Pełne humoru opowiadania Renaty Piątkowskiej w znakomitej interpretacji Artura Barcisia wyjaśnią te świąteczne tajemnice.

Renata Piątkowska pisała już o przysłowiach i przesądach, a teraz napisała książkę o zwyczajach. Wszystkie dzieci malują pisanki, ale czy wiedzą, dlaczego malują właśnie jajka? I skąd się wziął prima aprilis? A lanie wosku w andrzejki? Warto wiedzieć, dlaczego topimy w rzece marzannę i jak dawniej wyglądało polewanie wodą w śmigus-dyngus. Będzie też wiele o wigilijnych zwyczajach, skąd się wzięły i co z nich przetrwało do dziś. Na przykład po co wkładamy wigilijne sianko pod obrus i skąd to dodatkowe nakrycie na stole.

Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści - audiobook od Renata Piątkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć