ebook Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 11)

Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 13.86
Audiobook - najniższa cena: 17.86
wciąż za drogo?
17.86 zł Lub 16.07 zł
21.90 zł
21.90 zł Lub 19.71 zł
17.96 zł
19.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Skąd się wziął prima aprilis? Po co wkładamy wigilijne sianko pod obrus i skąd to dodatkowe nakrycie na stole? Dlaczego na wiosnę topimy marzannę? Pełne humoru opowiadania Renaty Piątkowskiej w znakomitej interpretacji Artura Barcisia wyjaśnią te świąteczne tajemnice.

Renata Piątkowska pisała już o przysłowiach i przesądach, a teraz napisała książkę o zwyczajach. Wszystkie dzieci malują pisanki, ale czy wiedzą, dlaczego malują właśnie jajka? I skąd się wziął prima aprilis? A lanie wosku w andrzejki? Warto wiedzieć, dlaczego topimy w rzece marzannę i jak dawniej wyglądało polewanie wodą w śmigus-dyngus. Będzie też wiele o wigilijnych zwyczajach, skąd się wzięły i co z nich przetrwało do dziś. Na przykład po co wkładamy wigilijne sianko pod obrus i skąd to dodatkowe nakrycie na stole.

Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści - audiobook od Renata Piątkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć