ebook Kobra - audiobook
4.25 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Kobra - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 13.78
Audiobook - najniższa cena: 19.29
wciąż za drogo?
25.99 złpremium: 16.77 zł Lub 16.77 zł
27.95 zł
27.95 zł Lub 25.16 zł
19.29 zł
25.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kolejne spotkanie z bohaterami książki „Jowanka i gang spod gilotyny”. Mocne przygody, bezimienne groby, sekrety i zabawne odkrycia, nowi znajomi i jeden – albo nawet dwóch – tajemniczych mścicieli. Oraz łoś. Powieść, która – na bank – niejeden raz Cię zaskoczy.

Po wypadku rodzina Tomka musi na nowo wskoczyć na tory codzienności. Kiedy wydawało się, że chłopiec już przyzwyczaił się do nowej sytuacji, okazuje się, że los niesie dla niego kolejną niespodziankę. Wyjeżdża na mazowiecką wieś do babci, o której do tej pory nie miał pojęcia, i tam, daleko od domu, bez wsparcia najlepszych kolegów, poznaje tajemnicę swojej rodziny i mierzy się z własnym strachem.

Książka wyróżniona Koziołkiem w 26. Ogólnopolskiej Nagrodzie Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.

„«Przygodówka» w starym, dobrym polskim stylu, à la Nienacki, Niziurski czy Bahdaj, ale lepsza, bo nie trąci myszką i nie jest tak wyraźnie »chłopięca«, jak licząca kilkadziesiąt lat klasyka rodzimej literatury młodzieżowej. Są tu kobiety-bohaterki, «zwykłe» babki, matki, małe siostrzyczki, sąsiadki, wiejskie dziewuszki służące komuś za przyszywaną siostrę – heroiny z życia wzięte, naprawdę i na co dzień kogoś ratujące. Panie z «Kobry» przemówiły do nas dużo bardziej, bo są z naszego świata” – Bożena Itoya, cudanakiju.pl

„Znakomita współczesna powieść detektywistyczno-przygodowa, którą czyta się z zapartym tchem” – dr hab. Małgorzata Wójcik-Dudek, Centrum Literatury Dziecięcej

Kobra - audiobook od Katarzyna Wasilkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć