ebook Australijskie piekło
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Australijskie piekło
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 20.33
Audiobook - najniższa cena: 20.97
wciąż za drogo?
20.33 zł Lub 18.30 zł
20.43 zł
20.99 zł
21.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane
Powieść rozmachem i klimatem nieustępująca „Buntowi na Bounty”. Autor przedstawia burzliwe losy bohaterów w ogniu wojny trzydziestoletniej w czasach: kardynała Richelieu, Kartezjusza, Olivera Cromwella i procesów czarownic. Więcej, czytelnik wyruszy na morską wyprawę pełną podstępów, szaleńczej odwagi, gwałtów, honoru i… miłości. Wszystko w otoczeniu nieskrępowanej przygody: lądowych batalii, morskich bitew i wypraw w głąb Czarnego Lądu.

„Australijskie piekło” jest rozbudowaną, twórczą relacją z rejsu holenderskiego statku Batavia z początku XVII wieku uznawanego przez historyków za pierwszą stałą obecność Europejczyków u wybrzeży Australii.

Seksualne niewolnictwo i mordy czynią z powieści połączenie „Władcy much” Williama Goldinga z horrorem „Sinister” Scotta Derricksona. Trudno więc uwierzyć, iż choć część przygód jest literacką fikcją, te najstraszniejsze wydarzyły się naprawdę.

 
Australijskie piekło od Radosław Lewandowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć