ebook Wymarzony dom Ani
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 86327) Ilość stron (szacowana): 284

Wymarzony dom Ani
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 12.50
Audiobook - najniższa cena: 17.48
16.74 złpremium: 10.80 zł Lub 10.80 zł
-49% 12.50 zł
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
15.30 zł Lub 13.77 zł
18.00 zł Lub 16.20 zł
14.00 zł
14.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (21)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piąta część przygód rudowłosej Ani, bohaterki serii światowych bestsellerów. W życiu dawnej mieszkanki Zielonego Wzgórza zachodzą wielkie zmiany: ślub, przeprowadzka... Jak potoczą się losy słynnej dziewczyny i jej rodziny?

„Wymarzony dom Ani” to kolejna czarująca powieść z cyklu o słynnej rudowłosej dziewczynie, która – choć jest dorosła – nie straciła dziecięcego ducha. Właśnie ujmujący charakter Ani sprawia, że od lat bohaterka Lucy Maud Montgomery pozostaje ulubienicą tysięcy młodych czytelniczek, które zaczytują się w jej przygodach i wraz z nią przeżywają zmienne koleje losu.

Wymarzony dom Ani od Lucy Maud Montgomery możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dom staje się prawdziwym ogniskiem dopiero wówczas, gdy zostanie uświęcony narodzinami, ślubem lub też śmiercią.
Nowa odsłona klasyki literatury. Ania z Zielonego Wzgórza i kolejne przygody rudowłosej Ani od lat podbijają serca czytelniczek na całym świecie. To nowe piękne wydanie wszystkich historii Ani powinno znaleźć się na półkach każdego miłośnika dobrej literatury.

Prawdziwa miłość Ani, Gilbert Blythe, jest wreszcie lekarzem i w słońcu starego sadu, wśród swoich najdroższych przyjaciół, mają zamiar złożyć przysięgę. Wkrótce szczęśliwa para będzie gotowa do wspólnego życia i własnego wymarzonego domu.

Nowe życie to nowe problemy do rozwiązania, nowe niespodzianki. Ania i Gilbert poznają nowych przyjaciół i swoich sąsiadów. Jak zawsze Anię otacza miłość i śmiech, wielka radość i smutek. Uwielbiam Anię i to przepiękne wydanie od wydawnictwa Wilga. Ciagle zbieram z uporem maniaka.

czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć