Potęga podświadomości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.98 / 5.00
liczba ocen: 25180
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
17.50 zł
-14% 22.87 zł
22.87 zł
26.90 złpremium: 16.14 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
22.50 zł
23.67 zł
23.94 zł
24.50 zł
26.90 zł
26.90 zł
Opis:

Jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Pomógł milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia!

Sztandarowe dzieło Josepha Murphy’ego dowodzi, że procesy psychiczne, które przebiegają poza naszą świadomością i stanowią ważną część naszej osobowości, mogą być wykorzystane w sposób celowy i w pełni racjonalny. Służą temu specjalne techniki – zbadane, sprawdzone i opisane w tej książce, poparte konkretnymi przykładami. Metody te odsłonią nowe obszary możliwości naszego umysłu.
Rewolucyjne odkrycie doktora Murphy’ego opiera się na sprawdzonej zasadzie: jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością.
Dzięki poradnikowi Josepha Murphy’ego dowiesz się nie tylko, że masz w sobie klucz do pełniejszego życia, ale także, jak tego klucza używać, aby pomóc sobie i swoim bliskim.

Potęga podświadomości od Joseph Murphy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
CYTATY:
Kto poczuje się zdrów, wyzdrowieje; kto czuje się bogatym, będzie nim. Jak ty się czujesz?
Każdy człowiek jest tak młody jak jego sposób myślenia.
Życz bliźnim tego samego, czego życzysz sobie. Oto klucz do harmonii w stosunkach międzyludzkich.
O swoim losie rozstrzygasz sam postawą umysłu.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka doktora Murphy'ego mimo, że pierwszy raz została wydana w 1960 roku nadal niesie ze sobą wartościową treść .. Polecam wszystkim szukającym inspiracji do ciągłego doskonalenia się:)

Inne proponowane
Warto zerknąć