ebook Potęga podświadomości
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 25215)

Potęga podświadomości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.64
Audiobook - najniższa cena: 13.18
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
19.64 zł
19.90 zł
22.87 zł Lub 20.58 zł
22.87 zł Lub 20.58 zł
22.87 zł
22.87 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Uparcie dążysz do wyznaczonego z góry celu i słabo Ci to wychodzi? A może wcale nie umiesz wyznaczyć takich celów i nie radzisz sobie z powieżanymi Ci zadaniami? Przeczytaj Potęgę podświadomości, która została okrzyknięta jednym z najlepszych i przynoszących czytającemu największe korzyści poradników. Z tym poradnikiem Twoje cele są na wyciągnięcie ręki.

Z tego kultowego dzieła Josepha Murphy’ego dowiesz się jak wykorzystywać całkiem świadomie i racjonalnie procesy psychiczne, które zachodzą w Tobie poza świadomością i są ogromną i szalenie ważną częścią ludzkiej osobowości. Poznasz tutaj specjalnie opracowane i rzetelnie sprawdzane przez lata techniki, które posłużą do wykorzystania Twojej podświadomości. Są one ukazane w doskonały sposób i zaprezentowane na konkretnych przykładach.

Dzięki teorii Murphy’ego, która głosi, że jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością, nabędziesz potrzebną wiedzę, która odkryje przez Tobą całkiem nieznane dotąd możliwości Twojego umysłu. Opracowana przez dr Murph’ego metoda pokaże Ci, że drzemie w Tobie ogromy potencjał, który od teraz będziesz umiał w pełni wykorzystać. A co za tym idzie, lepiej kierować swoim życiem i bez przeszkód pokonywać nawet najtrudniejsze życiowe wyzwania.   

Nowe wydanie zostało wzbogacone o niepublikowane nigdy wcześniej komentarze Josepha Murphy’ego, które w jeszcze lepszy sposób przybliżą Ci prezentowane w poradniku zagadnienia. Naucz się pozytywnego myślenia i umiejętnego podejścia do swojego życia.

Potęga podświadomości od Joseph Murphy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Kto poczuje się zdrów, wyzdrowieje; kto czuje się bogatym, będzie nim. Jak ty się czujesz?
Każdy człowiek jest tak młody jak jego sposób myślenia.
Życz bliźnim tego samego, czego życzysz sobie. Oto klucz do harmonii w stosunkach międzyludzkich.
O swoim losie rozstrzygasz sam postawą umysłu.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka doktora Murphy'ego mimo, że pierwszy raz została wydana w 1960 roku nadal niesie ze sobą wartościową treść .. Polecam wszystkim szukającym inspiracji do ciągłego doskonalenia się:)

Warto zerknąć