Potęga podświadomości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.87 / 5.00
liczba ocen: 14903
cena od: 21.18
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 21.18 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.18 zł
22.06 zł
26.90 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
26.90 zł
22.33 zł
22.87 zł
24.21 zł
24.21 zł
24.50 zł
26.49 zł
26.90 zł
Opis:

Nowe rozszerzone wydanie kultowej książki! Sprzedaż w Polsce osiągnęła ponad 700 000 egzemplarzy.

POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI, to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie z nigdy wcześniej nie publikowanymi komentarzami Autora.

Rewolucyjne techniki doktora Murphy'ego  opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością.
Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów, będziesz cieszyć się orzeźwiającym snem czy nawet wyleczysz drobne dolegliwości.

Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery, które stoją pomiędzy tobą i twoimi marzeniami.

Joseph Murphy - doktor religioznawstwa, filozofii i praw. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc umysłu i ducha.
Ian McMahan - wykładowca, nauczyciel i naukowiec, zajmuje się badaniami nad motywacją. Autor wielu książek.

CYTATY:
O swoim losie rozstrzygasz sam postawą umysłu.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka doktora Murphy'ego mimo, że pierwszy raz została wydana w 1960 roku nadal niesie ze sobą wartościową treść .. Polecam wszystkim szukającym inspiracji do ciągłego doskonalenia się:)

Inne proponowane
Warto zerknąć