ebook Naga prawda
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 12070)

Naga prawda
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 16.89
Audiobook - najniższa cena: 26.65
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-18% 16.89 zł
20.93 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (10)
Inne proponowane

Vi Keeland to autorka, tworząca życiowe i romantyczne historie, których zadaniem jest dać niewątpliwą i emocjonującą rozrywkę, a czasami nawet sprawić, że czytający uroni łzę. To lektury, które służą czytelnikom, do zatracenia się w inne niż otaczająca nas rzeczywistości. Naga prawda doskonale sprawdzi się w tej roli, ten e-book da Ci możliwość poznania historii romantycznej, ale wcale nie cukierkowej i oblanej lukrem. Naga prawda to maksimum emocji.

Fabuła:

Życie Layli Hutton nakierowane jest jedynie na karierę zawodową, kobieta zatrudniona jest w jednej z nowojorskich kancelarii prawniczych. Od tej pory, kiedy przez Graysona Westbrooka, jej życie straciło sens, rzuciła się w wir pracy i nie szukała kontaktów z mężczyznami.

Szef kancelarii proponuje Layli nowe zadanie, kobieta ma reprezentować prestiżową firmę. Jak się szybko okazuje, jej nowym klientem jest właśnie ten, przez którego stała się nieszczęśliwa i całkiem przewartościowała swoje życie - Grayson Westbrook. Kobieta, mimo wstępnych oporów spotka się z Graysonem, on zjawia się jeszcze bardziej przystojny i pociągający, niż ten, którego zapamiętała z ich związku. Layla nie wie co ma zrobić, czy zrezygnować z reprezentowania firmy, co mogłoby wiązać się ze stratą pracy, czy pokazać się jako „góra lodowa” i wykazać się całkowitym profesjonalizmem?

Decyduje się na podołanie wyznaczonemu zadaniu, jednak wie, że Grayson będzie poszukiwał u niej swojej kolejnej szansy. Wie także, że Grayson jest szalenie seksowany i jej wzniesione mury, mogą przy nim szybko runąć. Jednak obiecuje sobie, że aby mogło między nimi do czegokolwiek ponownie dojść, Grayson, będzie musiał się mocno starać.

Naga prawda od Vi Keeland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć