Bóg marnotrawny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.74 / 5.00
liczba ocen: 6488
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 16.75 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.98 zł
22.89 zł
27.92 zł
27.92 zł
Pozostałe księgarnie
-13% 16.75 zł
27.92 zł
22.26 zł
23.17 zł
25.13 zł
25.13 zł
27.92 zł
Opis:

Loki – dawniej bóg kłamstwa, obecnie najemnik na żołdzie aniołów – powraca, by znów na rozkaz Nieba tropić ukryte demony i niedobitki starych, pogańskich bóstw. Uzbrojony w izraelskie pistolety o jakże biblijnej nazwie Jericho oraz własną przebiegłość rusza do walki z siłami Zła. Ono jednak nie tylko nie śpi, ale staje się coraz groźniejsze niczym ranna, rozwścieczona bestia. W dodatku archaniołowie też nie mają czystych intencji i w głowie Kłamcy zaczyna kiełkować myśl, czy stoi po właściwej stronie…

Bóg marnotrawny Jakuba Ćwieka to kolejne sześć przygód, które podobnie jak w Kłamcy zaczynają się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie – jakby powiedział Alfred Hitchcock.

Jeśli jesteś z tych dobrych, koniecznie sięgnij po Boga marnotrawnego!

Jeśli jesteś demonem, lepiej trzymaj się z daleka!

CYTATY:
Jakość miejsca zależy od towarzystwa
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Jeszcze więcej humoru i ciekawsza fabuła opowiadań, jedyna rzecz która mnie się nie spodobała to nie wyjaśnione spotkania z kłamczuchem.

  • Awatar

    Jeśli ktoś miałby ochotę odwiedzić Walhallę, zmierzyć się z demonami (nie tylko tymi chrześcijańskimi), spotkać mityczne; prawie że zapomniane bóstwa, dowiedzieć się jacy naprawdę są Aniołowie (na jakie kasty się dzielą), Loki chętnie zabierze Was ze sobą. Lektura wciągająca i przewrotna.

  • Awatar

    Jeśli spodobała ci się pierwsza część, to ta również cie nie rozczaruje. Przyjemne urban fantasy z ciekawym bohaterem pożyczonym z nordyckiej mitologii.

Inne proponowane
Warto zerknąć