ebook Lot 202
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Lot 202
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.80
32.90 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-5% 19.80 zł
26.31 zł Lub 23.68 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
-6% 23.16 zł
24.68 zł
24.68 zł
25.66 zł
25.89 zł
25.99 zł
26.99 zł
32.90 zł
Inne proponowane

Jeśli oczekujesz od książki emocji na najwyższym poziomie, Remigiusz Mróz kolejny raz przychodzi Ci z pomocą. Autor powraca do swoich żądnych niemożliwych do opisania wrażeń czytelników z nową książką Lot 202, która najprawdopodobniej rozpocznie kolejny cykl. Przysłowiowa jazda bez trzymanki jest gwarantowana. 

Fabuła: 

Podczas pewnej, rozpoczynającej weekend nocy, na jednej z Nowohuckich ulic znika mody chłopak. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały ostatni raz jego postać o godzinie 2:15. Potem jakby chłopak rozpłynął się w powietrzu, nikt więcej już go nie widział.

Po sześciu latach, policjantka podkomisarz Agnieszka Oliwa, w trakcie wykowanych czynności odnajduje zwłoki mężczyzny. Okazuje się, ze odnalezione w Oplu ciało, należy do zaginionego przed laty chłopaka, a ślady wskazują, że popełnił on samobójstwo.  

W tym czasie, na lotnisku Okęcie w Warszawie do startu przygotowuje się samolot, który na swoim pokładzie gości premiera udającego się z wizytą do Toronto. Od chwili oderwania się od płyty lotniska, samolot ma spędzić w powietrzu dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Niedługo okazuje się jednak, że najprawdopodobniej nie ma szans na to, aby kiedykolwiek dotarł do celu. Ta wymagająca natychmiastowego wyjaśnienia sprawa, ściśle powiązana jest z zaginionym przed sześciu laty młodym chłopakiem. Czy jest ktoś, kto będzie potrafił połączyć w odpowiedni sposób poszlaki, aby uratować zaistniałą sytuację? 

Przekonaj się, czy jeden z najchętniej czytanych polskich pisarzy, stanie się także Twoim ulubionym. Może już czas wkroczyć do świata zaskakujących wydarzeń? Ten e-book stworzy doskonałą okazję do rozpoczęcia niewątpliwie ekscytującej przygody.

Rekomendacje:

Autor wykreował swój własny styl, również tutaj czuć pisarski charakter Remigiusza Mroza. Dzięki swej charyzmie bohaterowie łatwo wpadają w pamięć. Natomiast Agnieszka Oliwa wyrasta na kolejną gwiazdę stworzoną przez autora. Panie Remigiuszu, w imieniu swoim, jak i wielu czytelników składam wniosek o rozpoczęciu procesu tworzenia kolejnej historii z Oliwą w roli głównej. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Lot 202 od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Uczucia są najskuteczniejszymi narzędziami do manipulacji drugim człowiekiem.
Pomyśleć, że Lot 202 przechowywany był w szufladzie Remigiusza Mroza od dwudziestego dziewiątego listopada dwa tysiące trzynastego roku. Prawie siedem lat czekaliśmy na tę powieść. Zatem zapnijcie pasy, zasiądźcie wygodnie i dajcie porwać się w Lot 202. Znając pomysłowość autora, śmiem twierdzić, że jest to początek kolejnej fenomenalnej serii, która spotka się z pozytywnym odbiorem czytelników. Kolejny świetny pomysł rozpisany na nieco ponad pięciuset stronach, to uczta dla pragnących przeżyć emocje sięgające zenitu. Nie tylko dlatego, że będziemy szybować na pokładzie Boeinga 787-8 Dreamliner, lecz przede wszystkim ze względu na porywającą fabułę, która porazi nas niczym piorun. A wszystko wydarzy się w ciągu pięciu godzin. I nie unikniemy emocjonalnych wstrząsów, które co rusz przeszywać będą nasze ciało. Zapewne Lot PA202 nie będzie dla nas przelotnym wspomnieniem.

Zanim jednak wejdziemy na pokład, poznamy wydarzenia piątkowej nocy, jakie miały miejsce w Nowej Hucie. To tutaj kamery miejskiego monitoringu uchwyciły młodego mężczyznę. Sześć lat później, czterdziestojednoletnia mieszkanka Krakowa Izabela Kiedrowska, matka chłopaka odbiera telefon od podkomisarz Agnieszki Oliwy z opolskiej policji. Informacja o znalezieniu ciała jej syna, zalewa jej umysł gradem pytań. Dlaczego zniknął? Gdzie się podziewał? Jak do tego doszło? Wszystko wskazuje jednak na to, że popełnił on samobójstwo. Tymczasem w Warszawie na lotnisku Chopina startuje samolot, lecący do Toronto. Na jego pokładzie znajduje się premier. Czy uda mu się bezpiecznie wylądować w stolicy Kanady? Czy Służba Ochrony Państwa zdoła bezpiecznie sprowadzić samolot na płytę lotniska? Trzeba przyznać, że wówczas akcja nabiera tempa, a gra toczy się o wysoką stawkę. I jak na Remigiusza Mroza przystało, wszystko może się wydarzyć. Jak się okazuje zaginięcie syna Izabeli Kiedrowskiej ma wiele wspólnego z lotem Boeinga. Czy zatem wydarzenia z Krakowa były sfingowane? Czy to jedynie zasłona dymna, przed tym, co czeka nas na pokładzie samolotu? Warto przekonać się samemu i sięgnąć po Lot 202. A znając twórczość Remigiusza Mroza możemy być pewni, że czekają nas doznania wysokich lotów.

Autor wykreował swój własny styl, również tutaj czuć pisarski charakter Remigiusza Mroza. Dzięki swej charyzmie bohaterowie łatwo wpadają w pamięć. Natomiast Agnieszka Oliwa wyrasta na kolejną gwiazdę wykreowaną przez autora. Żywię ogromną nadzieje, że jeszcze dane będzie nam spotkać się z Panią podkomisarz. Panie Remigiuszu w imieniu swoim, jak i wielu czytelników składam wniosek o rozpoczęciu procesu tworzenia kolejnej historii z Oliwą w roli głównej.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć