Hideaway
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 11020) Ilość stron (szacowana): 410

Hideaway
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.54
Audiobook - najniższa cena: 25.14
wciąż za drogo?
19.54 zł
31.41 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
22.90 zł
31.00 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
24.43 zł
29.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kryjówki i pościgi. Cała zabawa zacznie się od początku…

Seria „Devil’s night” powraca!

„Widziałem już twoją kryjówkę, mała. Czas, żebyś zobaczyła moją”.
Kai

Mroczne zakątki miasta skrywają tajemniczy hotel. Stoi opuszczony, zapomniany i pogrążony w ciemności. Spowija go sekretna aura dotycząca opowieści o ukrytym jedenastym piętrze. Tajemnica mrocznego lokatora, który nigdy się nie zameldował ani nie wymeldował. Banks jest przekonana, że tego właśnie Kai Mori od niej chce. Pomocy w okryciu sekretnej kryjówki. Będzie próbował zastraszyć Banks, on i jego kumple, ale ona jest silniejsza, niż myślą. Trzy lata w więzieniu na zawsze zmieniły Kaiego. Stał się kimś zupełnie innym. Kimś straszniejszym. I jest bardzo zdeterminowany, żeby dostać to, czego pragnie.

Hideaway od Penelope Douglas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Rodzina to dar od życia, który pomaga ci przetrwać. Rodzina to ludzie, którzy trwają u twojego boku, choćby nie wiem, jak bolało.
W młodości jesteśmy tym, kim jesteśmy, z konieczności - jesteśmy tacy, jak nas nauczono. Z czasem jednak zyskujemy wolność i możemy poszerzyć swoje horyzonty, bo opowiadamy tylko przed samym sobą.
Kiedy nie masz nic, nie masz też nic do stracenia.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć