ebook Gegenpressing i tiki-taka. Jak rodził się nowoczesny europejski futbol
4.44 / 5.00 (liczba ocen: 659) Ilość stron (szacowana): 464

Gegenpressing i tiki-taka. Jak rodził się nowoczesny europejski futbol
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.04
wciąż za drogo?
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
33.74 zł Lub 30.37 zł
44.99 zł
31.04 zł
31.04 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Ekscytująca podróż po najnowszej historii europejskiego futbolu!

Piłka nożna nie znosi próżni i nieustannie ewoluuje. Jeszcze niedawno zachwycaliśmy się hiszpańską tiki-taką, by za chwilę być świadkami triumfu diabelnie skutecznego gegenpressingu – znaku rozpoznawczego Jürgena Kloppa. Od 1992 roku w europejskim futbolu średnio co cztery lata następuje zmiana dominującego stylu gry.

Michael Cox, autor świetnie przyjętej Premier League. Historia taktyki w najlepszej piłkarskiej lidze świata, wyjaśnia, dlaczego tak się dzieje. Tłumaczy, w czym tkwiła istota holenderskiego „voetbalu”, co sprawiło, że Borussia Dortmund na dwa sezony kompletnie zdominowała Bundesligę oraz czy to możliwe, że francuskie pokolenie mistrzów świata wychowali Włosi?

W tej książce poza masą taktycznych niuansów znajdziecie też mnóstwo piłkarskich ciekawostek. Gegenpressing i tiki-taka to pozycja obowiązkowa zarówno dla kibiców zafascynowanych takimi pojęciami jak periodyzacja taktyczna, jak i dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, co się za tym kryje i jak zbudował na niej sukces José Mourinho.

Gegenpressing i tiki-taka. Jak rodził się nowoczesny europejski futbol od Michael Cox możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć