ebook Gegenpressing i tiki-taka. Jak rodził się nowoczesny europejski futbol
4.44 / 5.00 (liczba ocen: 660) Ilość stron (szacowana): 464

Gegenpressing i tiki-taka. Jak rodził się nowoczesny europejski futbol
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.04
wciąż za drogo?
44.99 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
33.74 zł Lub 30.37 zł
44.99 zł
31.04 zł
31.04 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ekscytująca podróż po najnowszej historii europejskiego futbolu!

Piłka nożna nie znosi próżni i nieustannie ewoluuje. Jeszcze niedawno zachwycaliśmy się hiszpańską tiki-taką, by za chwilę być świadkami triumfu diabelnie skutecznego gegenpressingu – znaku rozpoznawczego Jürgena Kloppa. Od 1992 roku w europejskim futbolu średnio co cztery lata następuje zmiana dominującego stylu gry.

Michael Cox, autor świetnie przyjętej Premier League. Historia taktyki w najlepszej piłkarskiej lidze świata, wyjaśnia, dlaczego tak się dzieje. Tłumaczy, w czym tkwiła istota holenderskiego „voetbalu”, co sprawiło, że Borussia Dortmund na dwa sezony kompletnie zdominowała Bundesligę oraz czy to możliwe, że francuskie pokolenie mistrzów świata wychowali Włosi?

W tej książce poza masą taktycznych niuansów znajdziecie też mnóstwo piłkarskich ciekawostek. Gegenpressing i tiki-taka to pozycja obowiązkowa zarówno dla kibiców zafascynowanych takimi pojęciami jak periodyzacja taktyczna, jak i dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, co się za tym kryje i jak zbudował na niej sukces José Mourinho.

Gegenpressing i tiki-taka. Jak rodził się nowoczesny europejski futbol od Michael Cox możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć