ebook Najwierniejsi przyjaciele: Niezwykłe psie historie - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 29) Ilość stron (szacowana): 120

Najwierniejsi przyjaciele: Niezwykłe psie historie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.09
Audiobook - najniższa cena: 17.47
17.47 zł Lub 15.72 zł
20.81 zł Lub 18.73 zł
21.90 zł
17.52 zł
18.18 zł
19.30 zł
Inne proponowane

Psia wierność, przywiązanie i mądrość. Przed nami górski ratownik, terapeuta, przewodnik i przyjaciel. Oto czworonożni bohaterowie opowiadań, które wzruszą i oczarują wszystkich małych i dużych „psiarzy”.

Niekiedy słyszymy historie o psach, które dokonały czegoś niezwykłego – uratowały człowieka, pomogły mu wyzdrowieć lub nie mogły się z nim rozstać. Takie przykłady psiej wierności, przywiązania i mądrości stały się inspiracją dla wzruszających i dających do myślenia opowiadań. Poznajcie górskiego ratownika Barry’ego i kundelka Czarusia, Reksa, który łowił ryby, terapeutę Bratka, wiernego Hachiko, przewodnika Karmela, sprytną Sabę, dzielnego Basko, Reksa i Dunaja, a także Imkę, najlepszą mamę pod słońcem. Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy kochają psy!

Najwierniejsi przyjaciele: Niezwykłe psie historie - audiobook od Renata Piątkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć