ebook Pierwszaki z kosmosu - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 39) Ilość stron (szacowana): 92

Pierwszaki z kosmosu - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 12.90
Audiobook - najniższa cena: 14.40
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
-27% 14.40 zł Lub 12.96 zł
14.90 zł
19.90 zł
19.91 zł Lub 17.92 zł
15.90 zł
17.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Pola rozpoczyna naukę w pierwszej klasie. Wraz z nią w szkole pojawiąją się niezwykli uczniowie. To Titi i Toto, przybysze z kosmosu. Z nimi żaden pierwszak nie będzie się nudził! Opowiadania Rafała Witka, ułożone zgodnie z cyklem pór roku i tokiem roku szkolnego, to świetna pomoc w pogłębianiu wiedzy zdobywanej przez dzieci na lekcjach.

Przed Polą wielka przygoda. Dziewczynka właśnie rozpoczyna naukę w pierwszej klasie. Razem z nią w szkole zjawiają się przybysze z kosmosu –Titi i Toto. Tym wesołym stworkom trudniej niż innym dzieciom przyswoić sobie szkolne reguły i zwyczaje. Niekiedy wpadają w tarapaty, ale zawsze jest z nimi wesoło. Doskonała lektura dla każdego pierwszoklasisty.
Opowiadania ułożone są zgodnie z cyklem pór roku i tokiem roku szkolnego – od jesieni do lata. Ich tematyka nawiązuje do zagadnień poruszanych w trakcie zajęć szkolnych. Dlatego „Pierwszaki z kosmosu” mogą być wykorzystywane przez nauczycieli jako źródło dodatkowych tekstów pomagających pogłębić wybrane zagadnienia, a także przez rodziców szukających lektury spójnej z treściami, które pierwszaki „przerabiają” w szkole.

Pierwszaki z kosmosu - audiobook od Rafał Witek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć