ebook Klątwa Kreatorów
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 202)

Klątwa Kreatorów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 38.17
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
35.92 zł
36.73 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Trudi Canavan – autorka światowych bestsellerów – powraca z ostatnią częścią cyklu „Prawo Milenium”, będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą literacką. Rielle i Tyen po raz kolejny będą musieli połączyć swoje siły. Jeśli się na to nie zdecydują przepadnie ostatnia szansa na ocalenie ludzkości…

Rielle jest teraz Kreatorem i przywraca światom magię. Straciła już rachubę światów, które polecono jej ocalić. Tyen porzucił dawną tożsamość. Nie jest już szpiegiem, lecz szkoli nowych magów i stara się znaleźć sposób na zwalczenie problemu urządzeń bojowych rozprzestrzeniających się w kolejnych światach. Kiedy jednak dawny wróg przynosi wieści o czymś znacznie gorszym niż martwe światy i groźni magowie – o zagrożeniu, jakiemu żaden ze światów nie musiał jeszcze stawić czoła – Rielle i Tyen muszą połączyć siły, jeżeli chcą mieć jakąkolwiek szansę na ocalenie ludzkości.

Klątwa Kreatorów od Trudi Canavan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Odważny jest ten, kto postanawia coś zrobić, mimo że się boi, a nie kiedy się nie boi.
Miłość nigdy nie jest grzechem, jeśli nikt z jej powodu nie cierpi. Może być potężna, dlatego potężni się jej obawiają. Może być wykorzystana do niewłaściwych celów, więc ostrożni jej nie cenią. Jest jednak drogocenna jak woda i równie łatwo zlekceważyć jej wartość.
Ta książka, a właściwie cała seria, pobudza wyobraźnię i przenosi nas do niesamowitego, fantastycznego świata, w którym nie brakuje dobrej akcji i przygód, chociaż są one okraszone poważnym niebezpieczeństwem. Lubię powracać do twórczości Trudi Canavan. To naprawdę porządne lektury z gatunki fantastyki, od których ciężko się oderwać. Czyta się je w mgnieniu oka, pomimo sporej objętości, dobrze się przy tym bawiąc, nie patrząc na zegarek.

Cała recenzja na blogu: Klatwa Kreatorów

Ocena: 5/6

©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć