ebook Klątwa Kreatorów
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 127)

Klątwa Kreatorów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.13
44.90 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
34.13 zł Lub 30.72 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
37.21 zł
38.17 zł
38.73 zł
40.50 zł
44.90 zł
44.90 zł
Inne proponowane

Trudi Canavan – autorka światowych bestsellerów – powraca z ostatnią częścią cyklu „Prawo Milenium”, będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą literacką. Rielle i Tyen po raz kolejny będą musieli połączyć swoje siły. Jeśli się na to nie zdecydują przepadnie ostatnia szansa na ocalenie ludzkości…

Rielle jest teraz Kreatorem i przywraca światom magię. Straciła już rachubę światów, które polecono jej ocalić. Tyen porzucił dawną tożsamość. Nie jest już szpiegiem, lecz szkoli nowych magów i stara się znaleźć sposób na zwalczenie problemu urządzeń bojowych rozprzestrzeniających się w kolejnych światach. Kiedy jednak dawny wróg przynosi wieści o czymś znacznie gorszym niż martwe światy i groźni magowie – o zagrożeniu, jakiemu żaden ze światów nie musiał jeszcze stawić czoła – Rielle i Tyen muszą połączyć siły, jeżeli chcą mieć jakąkolwiek szansę na ocalenie ludzkości.

Klątwa Kreatorów od Trudi Canavan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Odważny jest ten, kto postanawia coś zrobić, mimo że się boi, a nie kiedy się nie boi.
Miłość nigdy nie jest grzechem, jeśli nikt z jej powodu nie cierpi. Może być potężna, dlatego potężni się jej obawiają. Może być wykorzystana do niewłaściwych celów, więc ostrożni jej nie cenią. Jest jednak drogocenna jak woda i równie łatwo zlekceważyć jej wartość.
Ta książka, a właściwie cała seria, pobudza wyobraźnię i przenosi nas do niesamowitego, fantastycznego świata, w którym nie brakuje dobrej akcji i przygód, chociaż są one okraszone poważnym niebezpieczeństwem. Lubię powracać do twórczości Trudi Canavan. To naprawdę porządne lektury z gatunki fantastyki, od których ciężko się oderwać. Czyta się je w mgnieniu oka, pomimo sporej objętości, dobrze się przy tym bawiąc, nie patrząc na zegarek.

Cała recenzja na blogu: Klatwa Kreatorów

Ocena: 5/6

©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć