ebook Niedopasowani
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 6647)

Niedopasowani
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.67
wciąż za drogo?
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
-16% 20.90 zł
26.35 zł Lub 23.72 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
31.00 zł
17.67 zł
24.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Autorzy wielokrotnie udowodnili, że w świecie literackim także duety doskonale się sprawdzają. Kristen Callihan i Samantha Young  tworząc duet, wiele zaryzykowały, jednak to, co oferują czytelnikowi w swojej powieści Niedopasowani, wskazuje na to, że ryzyko to jak najbardziej się opłaciło.

Fabuła:

Gdy trzydziestoletnia Parker Brown staje przed możliwością podjęcia nowej pracy, pracodawca stawia przed nią nietypowe wymaganie. Aby mogła zdobyć zatrudnienie musi wykazać się ustabilizowanym życiem, a co za tym idzie, posiadać partnera, który okaże się godnym zaufania mężczyzną. Podczas poszukiwania „idealnego” kandydata, trafia na świetnie wykształconego mężczyznę – Deana - poszukującego łatwej i szybkiej kasy. Parker zgadza się na spotkanie z nim, ale ku jej zdumieniu, na spotkanie to przychodzi zupełnie ktoś inny. Okazuje się, że zamiast „wymarzonego” kandydata trafia się jej potężny i nie szczędzący języka Rhys Morgan, były bokser i brat Deana.

W prawdzie Rhys ma względem Parker zupełnie inne zamiary, niż te, którymi kierował się Dean. On chce chronić brata i wygarnąć bogatej paniusi o zamieszaniu, które gotowa była stworzyć dla swojej korzyści. Kiedy oboje się spotykają, sytuacja ulega całkowitej zmianie. Pomimo, że Parker i Rhys od pierwszego wejrzenie nie przypadają sobie do gustu, to Rhys rozumie, że na tym szalonym planie i udawaniu chłopaka, on także może nieźle skorzystać.

Plan jest taki: oboje tworzą "wspaniałą i kochającą" się parę, w ten sposób Parker otrzyma pracę, a Rhys namówi jej szefa do sponsorowania jego siłowni. Okazuje się bowiem, że szef Parker, jest zagorzałym fanem kariery bokserskiej Rhysa.  Prosty układa jednak szybko przerodzi się w skomplikowany i pełen emocji życiowy rollercoaster. Oboje wiedzą, że ich choćby nawet udawany związek tworzy mieszankę wybuchową. On – nieokrzesany były bokser, który wstydzi się swoich uczuć i boi się ich okazywać. Ona – kobieta, która przysięgła, że nie da się już nigdy wciągnąć w żaden poważny związek. Czy spotkanie Rhysa i Parker i cała ta szalona intryga zwiastuje katastrofę i nagromadzenie nad nimi czarnych i burzowych chmur? O tym przekonajcie się sami zaczytując się w e-booku Niedopasowani.

To wspaniała i lekka historia, w której wszystko jest wyważone: humor, miłość i szczypta pikanterii – to przepis na udaną lekturę.

Rekomendacje: 

Jeżeli szukacie dobrego romansu, w którym nie brak napięcia, namiętności, ciekawych zwrotów akcji oraz wyrazistych bohaterów — to Niedopasowani muszą trafić na Waszą półkę. - Natalia Świętonowska - Inthefuturelondon

Niedopasowani od Kristen Callihan, Samantha Young możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Przeklinanie to oznaka inteligencji, a osoby, które często przeklinają, są szczęśliwsze i zdrowsze od tych nieszczęśników, którzy duszą wszystko w sobie.
Samantha Young jest mi już znana ze swojej powieści To, co najważniejsze (swoją drogą — rewelacja). Dlatego też, kiedy zobaczyłam, że premierę będzie mieć kolejna powieść tej autorki, ale tym razem połączy ona siły z inną pisarką, stwierdziłam, że muszę to przeczytać. Także Niedopasowani już za mną, a ja mogę zacząć wylewać swoje żale... lub zachwycać się tą pozycją.

Co się stanie, jeśli dwoje zupełnie różnych od siebie ludzi nagle będzie musiało ze sobą współpracować i udawać parę? No właśnie, to jest ciekawe pytanie. Parker Brown dostała wymarzoną pracę, jednak jej szef żąda od swoich pracowników, by ci mieli ustabilizowane życie prywatne. Dlatego też kobieta posuwa się do rzeczy, która normalnie nie przeszłaby jej przez myśl — wynajmuje sobie chłopaka. Wysoka tygodniowa stawka na początku przyciąga Deana, jednak to nie on przychodzi na pierwsze spotkanie, a Rhys. Jest to mężczyzna, który prowadzi siłownię, a ta powoli wymyka mu się z rąk... Aby utrzymać rodzinny interes, jest gotów zrobić wszystko. Nawet udawać chłopaka rozpieszczonej pannicy z wyższych sfer.

Zacznę od niewątpliwych plusów tej pozycji, a muszę napisać, że ma ich bardzo dużo. Szczerze mówiąc, sama nie przypuszczałam, że ta pozycja aż tak przypadnie mi do gustu i okaże się tak po ludzku dobra i przyjemna.

Główni bohaterowie są bardzo sympatyczni i naprawdę da się ich lubić. Choć mają oni swoje odchyły, to nie przeszkadza to w ogólnym odbiorze tej historii oraz ich samych. Główna bohaterka, Parker, to silna kobieta, która nie przejmuje się wszelkimi pogłoskami na swój temat i pragnie zmieniać świat (dosłownie). Jestem pewna, że sporo odbiorców tej pozycji ją polubi. Jeśli chodzi o drugiego głównego bohatera, jakim jest Rhys, to on z kolei imponuje swoją stanowczością oraz zaangażowaniem, z jakim podchodzi do sprawy siłowni i zatrzymania jej w rodzinie. No trzeba przyznać, że nie jest to kolejna para bohaterów, którym wszystko przychodzi ot tak, bo są piękni, mądrzy i nadziani. Tutaj dzieje się prawdziwe życie i za to głównie tak pokochałam tę pozycję.

Autorki poruszyły tutaj wątek ekologii oraz dbania o środowisko. Choć Parker miała faktycznie małego bzika na tym punkcie, to niesamowicie mnie zainspirowała do zmiany swoich nawyków. Rower zamiast auta? Proszę bardzo! Baterie słoneczne na dachu? Brzmi super! Ten temat jest okrutnie ważny, zwłaszcza teraz, kiedy stoimy u progu katastrofy klimatycznej, z którą nikt nic nie robi... Dlatego ta pozycja otrzymuje ode mnie za to ogromnego plusa.

Oprócz tego poruszono tutaj wątek mobbingu w pracy oraz wtrącania się szefostwa w życie prywatne swoich pracowników. Faktycznie trzeba o tym pisać nawet w powieściach obyczajowych i romansach, ponieważ jest to temat nadal aktualny. Choć nie wątpię w to, że mężczyźni mają ten problem, to nie da się ukryć, że głównie ofiarami tego procederu padają kobiety. W końcu one nic nie wiedzą, nie potrafią i są tylko do patrzenia na ich urodę i do zaspokajania swoich potrzeb.

Oczywiście, muszę wspomnieć także o stylu pisania autorek, który także jest ogromną zaletą tej książki. Cechuje go przede wszystkim obrazowość (czytelnik jest w stanie wyobrazić sobie każdą sytuację oraz postać) oraz naturalność, która sprawdza się przede wszystkim przy przedstawianiu przebiegu zdarzeń. Wszystko wynikało z siebie i nie było tutaj miejsca na sztuczność czy nagłe przeskoki czasowe.

Jedynym minusem, do którego ktoś mógłby się przyczepić, jest fakt, że relacja między głównymi bohaterami rozwija się troszkę za szybko. Mnie to w pewnym stopniu zraziło, jednak wiadomo, że innym może się to bardzo spodobać — i super!

Jeżeli szukacie dobrego romansu, w którym nie brak napięcia, namiętności, ciekawych zwrotów akcji oraz wyrazistych bohaterów — to Niedopasowani muszą trafić na Waszą półkę.

Ocena: 5+/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć