ebook Niedopasowani
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 6644)

Niedopasowani
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - polecana oferta: 18.60
31.00 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
18.60 zł
26.35 zł Lub 23.72 zł
29.44 zł Lub 26.50 zł
17.05 zł
20.15 zł
23.87 zł
24.90 zł
25.68 zł
26.35 zł
26.35 zł
26.35 zł
Inne proponowane

Autorzy wielokrotnie udowodnili, że w świecie literackim także duety doskonale się sprawdzają. Kristen Callihan i Samantha Young  tworząc duet, wiele zaryzykowały, jednak to, co oferują czytelnikowi w swojej powieści Niedopasowani, wskazuje na to, że ryzyko to jak najbardziej się opłaciło.

Fabuła:

Gdy trzydziestoletnia Parker Brown staje przed możliwością podjęcia nowej pracy, pracodawca stawia przed nią nietypowe wymaganie. Aby mogła zdobyć zatrudnienie musi wykazać się ustabilizowanym życiem, a co za tym idzie, posiadać partnera, który okaże się godnym zaufania mężczyzną. Podczas poszukiwania „idealnego” kandydata, trafia na świetnie wykształconego mężczyznę – Deana - poszukującego łatwej i szybkiej kasy. Parker zgadza się na spotkanie z nim, ale ku jej zdumieniu, na spotkanie to przychodzi zupełnie ktoś inny. Okazuje się, że zamiast „wymarzonego” kandydata trafia się jej potężny i nie szczędzący języka Rhys Morgan, były bokser i brat Deana.

W prawdzie Rhys ma względem Parker zupełnie inne zamiary, niż te, którymi kierował się Dean. On chce chronić brata i wygarnąć bogatej paniusi o zamieszaniu, które gotowa była stworzyć dla swojej korzyści. Kiedy oboje się spotykają, sytuacja ulega całkowitej zmianie. Pomimo, że Parker i Rhys od pierwszego wejrzenie nie przypadają sobie do gustu, to Rhys rozumie, że na tym szalonym planie i udawaniu chłopaka, on także może nieźle skorzystać.

Plan jest taki: oboje tworzą "wspaniałą i kochającą" się parę, w ten sposób Parker otrzyma pracę, a Rhys namówi jej szefa do sponsorowania jego siłowni. Okazuje się bowiem, że szef Parker, jest zagorzałym fanem kariery bokserskiej Rhysa.  Prosty układa jednak szybko przerodzi się w skomplikowany i pełen emocji życiowy rollercoaster. Oboje wiedzą, że ich choćby nawet udawany związek tworzy mieszankę wybuchową. On – nieokrzesany były bokser, który wstydzi się swoich uczuć i boi się ich okazywać. Ona – kobieta, która przysięgła, że nie da się już nigdy wciągnąć w żaden poważny związek. Czy spotkanie Rhysa i Parker i cała ta szalona intryga zwiastuje katastrofę i nagromadzenie nad nimi czarnych i burzowych chmur? O tym przekonajcie się sami zaczytując się w e-booku Niedopasowani.

To wspaniała i lekka historia, w której wszystko jest wyważone: humor, miłość i szczypta pikanterii – to przepis na udaną lekturę.

Niedopasowani od Kristen Callihan, Samantha Young możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć