ebook Tańcząca w ogniu. Część 2
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 113) Ilość stron (szacowana): 250

Tańcząca w ogniu. Część 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 21.45
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
21.45 zł Lub 19.31 zł
21.90 zł
30.45 zł Lub 27.41 zł
21.89 zł
22.26 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Życie Ewy i Piotra wywraca się do góry nogami. Nowa rzeczywistość, której żadne nie planowało, zaczyna ich przytłaczać. Ograniczenia, problemy, ale i żądze oraz pragnienia, których nie mogą zaspokoić. Do tego bliscy snujący plany zagrażające ich bezpieczeństwu.

Gdy na horyzoncie pojawia się tajemniczy mężczyzna, który próbuje się do nich zbliżyć, sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje.
Czy ulegną emocjom i pożądaniu? Postawią na szali wspólne życie i szczęście? A może uznają, że lepiej zapomnieć, kim się kiedyś było i poświęcić swoje potrzeby dla dobra rodziny?

"Magda Mila to mistrzyni niebanalnych erotyków, wyróżniających się czymś więcej niż tylko przestrzenią cielesnych doznań i potrzeb.  "Tańcząca w ogniu - część 2" jest tego najlepszym przykładem. Ta książka porusza wyobraźnię do granic możliwości, wywołuje ciarki na całym ciele i sprawia, że człowiek całkiem inaczej patrzy na stałość, przewidywalność i poczucie bezpieczeństwa w związku. Jak dla mnie absolutna perełka w swoim gatunku!" - Krystyna Meszka, http://cyrysia.blogspot.com/

 

 
Tańcząca w ogniu. Część 2 od Magda Mila możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć