ebook Pocztówki z Amsterdamu - audiobook
3.51 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 105)

Pocztówki z Amsterdamu - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 22.89
Audiobook - najniższa cena: 27.67
wciąż za drogo?
27.67 zł Lub 24.90 zł
33.90 zł
33.90 zł Lub 30.51 zł
37.90 zł
27.87 zł
30.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja powieści „Do jutra w Amsterdamie”. Czy Agnieszka odnajdzie szczęście w Polsce? Czy będzie umiała zapomnieć o Holandii? I kto jest nadawcą tajemniczych pocztówek z Amsterdamu, które przypominają o najpiękniejszych chwilach w mieście tysiąca mostów i kanałów?

Kiedy kończy się miłość, która miała być na zawsze, Agnieszka szuka schronienia w ciepłym i bezpiecznym rodzinnym domu. Powoli stara się oswoić rzeczywistość w Drawnie, sennym miasteczku na Pojezierzu Pomorskim. Wraca do pracy w redakcji miejscowej gazety, odnawia stare przyjaźnie i na nowo odkrywa miejsca z przeszłości.
Sielankowy spokój małej miejscowości nad pięknym jeziorem Zgubie okazuje się jednak pozorny. Agnieszka przez przypadek odkrywa skrzętnie skrywaną tajemnicę jednego z miejscowych prominentów. W tropieniu afery pomaga jej Johan, Holender o polskich korzeniach, romantyczny właściciel ukrytej wśród pomorskich lasów i jezior Wyspy Czarnego Łabędzia.
„Pocztówki z Amsterdamu” to ciepła, refleksyjna, optymistyczna opowieść o prostych wartościach, które bez względu na miejsce i czas przypominają, jak mądrze żyć.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Adrianny Kućmierz.

Pocztówki z Amsterdamu - audiobook od Agnieszka Zakrzewska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć