ebook Złączeni nienawiścią - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 18171)

Złączeni nienawiścią - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 22.80
Audiobook - najniższa cena: 25.42
wciąż za drogo?
-14% 25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Złączeni nienawiścią to najbardziej pasjonująca i wyczekiwana przez czytelników część serii Born in Blood Mafia Chronicles. Cora Reilly jeszcze bardziej wysuwa i ukazuje czytelnikom swój literacki pazur. Jeszcze więcej emocji, jeszcze więcej subtelnego seksu w szalenie emocjonującej i pikantnej historii.

Fabuła:

Kiedy Gianna wspomina swoją siostrę Arię, nie może zrozumieć jak można było wyjść za mąż za zupełnie obcego człowieka. Obiecuje sobie, że ona odda się w ramiona innego wyłącznie z wielkiej miłości. Dziewczyna jest zdeterminowana i złożona obietnica staje się jej obsesją.

Kiedy Matteo „Ostrze” Vitiello widzi Giannę na ślubie swego brata, postanawia, że ta w jak najszybszym czasie stanie z nim na ślubnym kobiercu. W porozumieniu z ojcem dziewczyny ustala, że niepokorna dziewczyna pozostanie jego żoną. W ten sposób los Gianny zostaje przesądzony, a ona w normalny sposób przehandlowana przez własnego, rodzonego ojca. Kiedy Gianna dowiaduje się o dokonanych wbrew jesj woli ustaleniom, buntuje się i kategorycznie oświadcza, nie zamierza wydawać się za mąż pod przymusem. Wszyscy myślą, że Giannę da się w jakiś sposób obłaskawić, jednak ta na kilka miesięcy przed wyznaczoną datą ślubu, znika pilnującym ją ochroniarzom i wyjeżdża do Europy. Postanawia w ukryciu rozpocząć całkiem nowe życie, bez nakazów dyktowanych jej przez ojca.

Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że mafia nie wybacza takich afrontów i ojciec nie spocznie, dopóki nie odnajdzie i nie ukaże krnąbrnej córki.  Na jej poszukiwanie wyrusza najlepszy łowca, jakim dysponuje mafia – sam Matteo Vitiello.

Jeśli poszukujesz historii intrygującej, która objawi Ci się niczym najlepszy film akcji, sięgnij po auduiobooka Złączeni nienawiścią i za sprawą rewelacyjnej interpretacji Sebastiana Konrada, przeżyj emocjonującą mieszankę wybuchową, która zagwarantuje Ci wspaniałe chwile przeplatane skrajnymi emocjami.

Złączeni nienawiścią - audiobook od Cora Reilly możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć