ebook W Polsce, czyli wszędzie. Rzecz o upadku i przyszłości świata
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 35)

W Polsce, czyli wszędzie. Rzecz o upadku i przyszłości świata
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 33.94
Audiobook - najniższa cena: 39.99
33.94 zł Lub 30.55 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
39.99 zł
33.99 zł
34.40 zł
39.99 zł
39.99 zł
39.99 zł
Inne proponowane

Publicystyczna opowieść o końcu naszego świata i zarazem próba refleksji nad tym, co możemy zrobić, kiedy coraz wyraźniej widzimy zbliżający się zmierzch cywilizacyjnego modelu, który budowaliśmy przez ostatnie kilkadziesiąt lat.

Edwin Bendyk opisuje przemiany społeczne, kulturowe, gospodarcze i polityczne, które doprowadziły świat do kryzysu. Pandemia koronawirusa ujawniła, jak krucha jest współczesna cywilizacja. I pokazała jednocześnie, jak silni są ludzie i ludzkie wspólnoty w reakcji na nieoczekiwaną katastrofę. Jednocześnie zadaje kluczowe pytanie dla polskich czytelników: czy w tym świecie Polska przetrwa do 2030 roku, czy też po raz kolejny powtórzy scenariusz rozkładu i upadku?
Żadna odpowiedź nie jest przesądzona, każdy ma na nią wpływ. Koniec świata nie musi oznaczać upadku, może też zapowiadać nowy początek. Najkrócej – „W Polsce, czyli wszędzie” to książka o Polsce i o świecie, który się kończy, oraz o możliwości nowego, lepszego otwarcia.

W Polsce, czyli wszędzie. Rzecz o upadku i przyszłości świata od Edwin Bendyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć