ebook Ryzykowny wybór
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 505)

Ryzykowny wybór
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
-17% 13.90 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł 20% rabatu
17.90 zł
22.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Szybkie motocykle, kuszące ryzyko i uczucie, które stawia wszystko na ostrzu noża… Ostatni tom bestsellerowego „Cyklu z Weroniką Kardasz”. Zemsta może być słodka albo wyjątkowo krwawa. Piekło staje otworem…

Weronika jest gotowa zrobić wszystko, żeby ocalić narzeczonego. Dobrze wie, kto stoi za jego porwaniem. Zdaje sobie sprawę, że w pojedynkę nie da rady odbić Przemka. Loki nie może przestać myśleć o Ewie. Rozumie, że zawiódł jej zaufanie, a ona nie wybacza. Musi ją jeszcze zobaczyć. Łącząc siły z Weroniką, ma szansę, która może się więcej nie powtórzyć. Tymczasem w Przemyślu rządy nad bractwem obejmuje brat Ewy, Kordian. Jego niewinny wygląd to tylko pozór. Chłopak ściąga do miasta groźny gang ukraiński, RUNWirę. Wyciągnięcie z więzienia członków Braci Peruna, chociaż ryzykowne, staje się jedynym właściwym wyborem…

Ryzykowny wybór od Emilia Szelest możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ryzykowny wybór to doskonały wybór

Ryzykowny wybór to trzecia (i niestety ostatnia) część bestsellerowej serii z Weroniką Kardasz w roli głównej. Po Niebezpiecznej grze i Układzie idealnym ponownie wraz z główną bohaterką wkraczamy w nurt wartkiej fabuły, którą doskonale utkała Emilia Szelest. Jeśli już wchodzimy do tej gry, to musimy mieć świadomość, że nie ma tutaj miejsca na pomyłkę. Jeden zły ruch, błędny wybór postępowania może poprowadzić nas na manowce. Należy przyznać, że autorka w inteligentny sposób prowadziła nas w głąb intrygi, która nie pozwoli zmrużyć oczu, dopóki nie poznamy finału tej historii. Weronika Kardasz nie uznaje kompromisów, a jej usposobienie choć wydawać może się wredne, przyciąga naszą uwagę. Dzięki temu pozostaje w naszej pamięci, a my możemy żywić nadzieję, że powróci do nas w kolejnych książkach Emilii Szelest. Czego sobie, i wszystkim znającym Weronikę życzę. Dlaczego ta bohaterka tak bardzo przypadła mi do gustu? Powodów jest kilka, jak choćby niezłomność w działaniu. Nie każdy z nas ma na tyle odwagi, by stanąć przed ryzykownym wyborem, by mieć w sobie na tyle siły, by sprostać pojawiającym się niebezpieczeństwom. Weronika jest dla mnie wzorem siły ducha, a jej postawa może być motorem napędowym do działań w prawdziwym życiu. I choć jej historia jest fikcją, wymysłem Autorki, to na pewno mobilizuje do działania w trudnych życiowych momentach.

Weronika jest gotowa na wszystko, by uratować swojego narzeczonego. Ma świadomość, że Przemek jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a ona sama nie jest w stanie odbić go z rąk ukraińskiego gangu motocyklistów. Gang RUNWira sieje spustoszenie w Przemyślu. Czy wyciągnięcie z więzienia członków Braci Peruna będzie jedynym właściwym wyborem? Weronika ma świadomość, że porwanie jej narzeczonego jest tak naprawdę zarzuceniem sieci na nią samą. Wie również, że musi połączyć siły z Łukaszem „Lokim”. Trzeba przyznać, że lekkość pióra i poczucie humoru autorki połączone z wartką akcją zapisaną na kartach Ryzykownego wyboru daje nam gwarancje wyjątkowych wrażeń i doskonałej czytelniczej uczty. A poziom Waszej adrenaliny cały czas utrzymywać będzie się na maksymalnych wartościach. Przekonajcie się jaki będzie finał tej historii, a uświadomicie sobie, że Ryzykowny wybór to doskonały wybór. Humor, ostry język, wątek romantyczny, a przede wszystkim sensacja na wysokim poziomie, to doskonały kolaż, który potwierdza nieustanny wzrost kreatywności twórczej Emilii Szelest. W podziękowaniu autorka napisała „czy to definitywny koniec przygód Weroniki?”.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć