ebook Ballada ptaków i węży
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 36995)

Ballada ptaków i węży
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 35.02
Audiobook - najniższa cena: 40.41
44.90 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.02 zł Lub 31.52 zł
40.40 zł Lub 36.36 zł
44.90 zł
33.87 zł
35.00 zł
35.92 zł
38.17 zł
40.50 zł
44.90 zł
Inne proponowane

Czwarta powieść, która ukazuje się w kultowym cyklu Suzanne Collins „Igrzyska Śmierci”. Prequel znanych nam wydarzeń. Cofamy się o 64 lata, do czasu Dziesiątych Głodowych Igrzysk. Czy powieść „Ballada ptaków i węży” przyniesie odpowiedź na wiele pytań, które zadawaliśmy sobie podczas lektury trylogii?

Dziesiąte Głodowe Igrzyska rozpoczyna poranek dożynek. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skwapliwie skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora, i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i niepewny los Coriolanusa zależy teraz od tego, czy zdoła on pokonać innych mentorów urokiem osobistym i sprytem.
Tyle że los nie bardzo mu sprzyja. W udziale przypadła mu dziewczyna z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Losy obojga splotą się ciasno – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa walkę na śmierć i życie, ale poza areną zaczyna się w nim budzić współczucie… Tylko jak postępować według zasad, gdy pragnie się przetrwać za wszelką cenę?

Ballada ptaków i węży od Suzanne Collins możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Sorry za komentarz - 1 za pomysł nie za treść.
    Bo moja opinia jest taka, kto by chciał czytać książkę o rozterkach młodości nieludzkiego dyktatora, wiem w tło wpleciona jest zapewne "dobra i wrażliwa dusza" z dystryktu 12, no ale bądźmy szczerzy (spoiler) ona nie dożyje końca książki.
    Przy okazji nie wiedziałem, że ten Dziad w głównej serii miał już 82 lata, ludzie przy władzy trzymają się jej zębami.

Warto zerknąć