ebook Taka miłość się zdarza - audiobook
3.64 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 245)

Taka miłość się zdarza - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - polecana oferta: 22.90
wciąż za drogo?
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
-23% 22.90 zł
23.96 zł Lub 21.56 zł
29.95 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
20.78 zł
29.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecia powieść w serii „Dom pod Trzema Lipami”. Klara przebyła długą drogę, znacznie dłuższą niż kilometry dzielące Kraków od Warszawy. Odbyła podróż w przeszłość, poznała mroczną tajemnicę swojej rodziny. Została porzucona przed ołtarzem, a potem szaleńczo – i z wzajemnością – się zakochała. Czeka teraz na piękny finał – szczęście i święty spokój…

Życie potrafi zaskakiwać. Można próbować ustać w miejscu lub dać mu się ponieść. A wtedy wszystko może się zdarzyć. Także miłość.Nowy związek powinien być szansą na piękną przyszłość – bez problemów, bez niespodzianek i tylko we dwoje. Klara ma za sobą długą drogę, znacznie dłuższą niż kilometry dzielące Kraków od Warszawy. Odbyła podróż w przeszłość, poznała mroczną tajemnicę swojej rodziny. Została porzucona przed ołtarzem, a potem szaleńczo – i z wzajemnością – się zakochała. Teraz czekała na piękny finał – szczęście i święty spokój.Tymczasem jej życie wykonało kolejnego fikołka. Ale czy nie takie właśnie ono jest – że jedynym pewnikiem są zmiany?

Taka miłość się zdarza od Agnieszka Jeż możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć