ebook Ania na uniwersytecie (Ania z Wyspy)
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 132134) Ilość stron (szacowana): 336

Ania na uniwersytecie (Ania z Wyspy)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), mp3

E-book - najniższa cena: 3.49
Audiobook - najniższa cena: 20.67
3.49 zł Lub 3.14 zł
7.90 złpremium: 5.09 zł Lub 5.09 zł
8.36 złpremium: 5.39 zł Lub 5.39 zł
9.29 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
8.49 zł
7.22 zł
7.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (59)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Trzecia powieść cyklu o przygodach Ani z Zielonego Wzgórza.

Pokonując trudności Ania Shirley rozpoczyna naukę na uniwersytecie a tym samym kolejny etap życia wikłając się w kolejne zabawne i wzruszające sytuacje. Nauka, miłość, przyjaźń oraz codzienne radości i kłopoty. Na Zielonym Wzgórzu Tadzio i Tola dbają o to, by Maryla się nie nudziła. Ania zdobywa nowych przyjaciół, dorasta, poważnieje, ale wciąż pozostaje tą samą romantyczną dziewczyną o wrażliwym sercu.

To właśnie w uniwersyteckim otoczeniu Redmondu w jej życiu pojawia się miłość... Kogo wybierze Ania - przyjaciela z dzieciństwa czy romantycznego księcia z bajki?

O e-booku Ania na uniwersytecie blogerzy napisali:

Od razu urzekło mnie piękno, dowcip i przejrzystość pisarstwa Lucy Maud Montgomery, a także jej najwspanialsza kreacja, postać Ani. Uwielbiam tę serię i oczywiście dalej będę kolekcjonować. Przyjemna i niezapomniana lektura. Polecam! - Paulina Kaleta - Reading My Love

Ania na uniwersytecie (Ania z Wyspy) od Lucy Maud Montgomery możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W dwóch poprzednich książkach, Ania z Zielonego Wzgórza i Ania z Avonlea, obserwowaliśmy młodzieńcze przygody uroczej młodej kobiety. Rozkoszowaliśmy się każdą chwilą, gdy Ania Shirley dojrzewała od jasnookiej sieroty w wieku jedenastu lat do szczytu dorosłości. Teraz, mając za sobą dwa lata doświadczenia w nauczaniu, Ania korzysta z okazji, by pójść do college'u. Tam zostaje porwana przez wir studiów, domowych przyjemności z koleżankami i romantycznych przygód.

Oczywiście Gilbert Blythe tam jest. Ale ich przyjaźń jest napięta przez niepożądane, nowe uczucie, które Ania wyczuwa. Jest też uroczy facet imieniem Roy Gardner, który wydaje się pasować do wszystkich jej z góry przyjętych wyobrażeń o Księciu; ale czy ona jest dla niego odpowiednia?

Od razu urzekło mnie piękno, dowcip i przejrzystość pisarstwa Lucy Maud Montgomery, a także jej najwspanialsza kreacja, postać Ani. Uwielbiam tę serię i oczywiście dalej będę kolekcjonować.

Przyjemna i niezapomniana lektura. Polecam!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć