ebook Królowa Polski. Biografia - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Królowa Polski. Biografia - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 28.95
Audiobook - najniższa cena: 17.71
wciąż za drogo?
18.90 złpremium: 11.34 zł Lub 11.34 zł
17.71 zł Lub 15.94 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
17.91 zł
18.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Królowa Polski nie jest Polką. Nie jest też Niemką, Francuzką, Włoszką czy Amerykanką. Nie pochodzi z żadnej z arystokratycznych rodzin europejskich. Jest Żydówką, skromną dziewczyną z Ziemi Świętej. A mimo to jest wielką, najbardziej wpływową kobietą wszechczasów. O kim mowa? O Maryi, Miriam, Matce Boga i naszej Matce, Królowej nieba i ziemi oraz naszej Królowej. Matka Jezusa nie została królową naszej Ojczyzny symbolicznie. Została nią uznana przez oficjalny akt intronizacji dokonany przez króla w obecności senatorów i papieskiego legata, a Jej tytuł potwierdził polski Sejm.

Z tą świadomością autor podjął się napisania biografii Monarchini, która od 300 lat jest królową Polski. Docierając do licznych źródeł, przekazów, dokumentów, zapisków, bardzo wnikliwie prześledził losy Maryi, odtworzył Jej biografię oraz ukazał nierozerwalne więzy, które połączyły nasz kraj z ubogą dziewczyną z Nazaretu – Matką Zbawiciela.

Królowa Polski. Biografia - audiobook od Henryk Bejda możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć