Nie z miłości. Mądrzy rodzice - silne dzieci - audiobook
3.69 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 779)

Nie z miłości. Mądrzy rodzice - silne dzieci - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.39
Audiobook - najniższa cena: 20.80
wciąż za drogo?
21.60 złpremium: 14.40 zł Lub 14.40 zł
20.80 zł Lub 18.72 zł
20.90 zł
20.90 zł
22.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Szczere i stanowcze NIE jest często lepsze dla dziecka niż wymuszone TAK. Wiele konfliktów i trudności w rodzinie powstaje wtedy, gdy rodzice nie są w stanie odmówić dziecku, chociaż chcieliby to zrobić. Dlaczego mówienie ,,NIE'' przychodzi im z z takim trudem?

Jesper Juul wyjaśnia, na czym polega trudna sztuka odmawiania. Uczy, jakich słów użyć, żeby nie zranić dziecka, i jak radzić sobie z jego frustracją. Dowodzi, że konfrontacja z odmową i sprzeciwem to jeden z warunków rozwoju silnych i świadomych swojej wartości dzieci.

JESPER JUUL, duński terapeuta rodzinny i pedagog, jeden z założycieli i dyrektorów Skandynawskiego Instytutu Kemplera dla pedagogów. Od 2004 roku kieruje siecią poradni wychowawczych Family-Lab International w ponad 15 krajach świata. Prowadzi wykłady, seminaria i warsztaty dla rodziców.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jakuba Ulricha.

Nie z miłości. Mądrzy rodzice - silne dzieci od Jesper Juul możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć