ebook Uciekaj, ukryj się, walcz
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 513) Ilość stron (szacowana): 288

Uciekaj, ukryj się, walcz
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - polecana oferta: 23.93
31.90 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
-24% 23.93 zł Lub 21.54 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
31.90 zł
21.69 zł
25.10 zł
25.12 zł
25.52 zł
27.12 zł
29.00 zł
29.35 zł
29.99 zł
31.90 zł

Thriller dla młodzieży. W centrum handlowym w Portland wybucha strzelanina. Jest wiele ofiar śmiertelnych. Sześcioro nastolatków dostaje się w pułapkę: żeby ocalić życie, muszą uciekać, kryć się, walczyć… i współpracować.

Kiedy alternatywą jest pewna śmierć, nawet najbardziej desperackie rozwiązania nagle wydają się proste i oczywiste. Siedemnastoletnia Miranda, którą towarzysze wybierają na przywódczynię, będzie musiała wziąć odpowiedzialność za losy całej grupy. Dziewczyna wie, że każda błędna decyzja może mieć fatalne konsekwencje. Okazuje się jednak, że nastolatka skrywa mroczną tajemnicę.
Nie ona jedna zresztą…

Uciekaj, ukryj się, walcz od Henry April możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Uciekaj, ukryj się, walcz autorstwa April Henry to thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu od pierwszych chwil wnikania w poznawaną historię. Autorka umiejętnie wprowadza nas w wydarzenia, które zakładnikom w Fairgate Mall dadzą się mocno we znaki. Bo nie sposób zapomnieć chwil, będąc w samym centrum strzelaniny, gdzie każda chwila decyduje o naszym życiu. Tutaj nie ma czasu na zastanawianie się. Trzeba szybko podejmować decyzje. Gdy zamaskowani zamachowcy opanowują centrum handlowe w Portland, każda sekunda jest na wagę złota. Terroryści są bezwzględni, a każdy, kto znajdzie się na ich celowniku musi działać szybko. Jedyne, co przychodzi na myśl w takiej chwili, to ucieczka i ukrycie się w bezpiecznym miejscu. Czy można wówczas myśleć racjonalnie? Gdzie można znaleźć odpowiednią kryjówkę? Zakładnicy wpadają w śmiertelną pułapkę.

Na czele ich grupy staje siedemnastoletnia Miranda. Dziewczyna dokonując kradzieży w drogerii, jest świadkiem strzelaniny, w której giną klienci centrum handlowego. To na niej spoczywa odpowiedzialność za życie uwięzionych. Każdy ruch, każda decyzja nie daje gwarancji bezpieczeństwa. Czy ukrycie się w jednym z butików, da im spokoju? Zatem, jakie kroki podejmą zakładnicy, by wyjść cało z tej opresji? Czy warto podjąć walkę z uzbrojonymi po zęby terrorystami? Czy może jednak lepiej przeczekać? Emocje buzują w naszych myślach, a strach opanowuje nasze ciało od stóp do głów. Nie ukrywam, że sytuacja w której się znaleźli, to niczym gra w szachy. Jeden niewłaściwy ruch może nieść za sobą katastrofalne skutki. Panika jaka wybucha wśród uczestników wydarzenia, nie pozwala na racjonalne myślenie. Jednak w takich sytuacjach należy zachować zimną krew. Czy nie zabraknie jej Mirandzie? Jedno jest pewne czytelnikom nie zabraknie emocji, które wręcz kipią na każdej stronie tego thrillera psychologicznego. Ta książka to również ciekawe obserwacje związane z zachowaniem tłumu w sytuacjach kryzysowych, gdzie każda sekunda może być ostatnią w ich życiu. Czy Miranda, Armina, Javier, Grace, Cole i Amina wyjdą z tego cało? Warto przekonać się na własnej skórze.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć