ebook Czerwone Zwoje Magii
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 17776)

Czerwone Zwoje Magii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - polecana oferta: 24.83
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
24.83 zł Lub 22.35 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
24.81 zł
24.88 zł 10 zł na konto
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Najbardziej znane na świecie uniwersum Nocnych Łowców doczekało się porywającej serii o Magnusie i Alecu. Cassandra Clare powraca z opowieścią o parze, która podbiła wyobraźnię milionów czytelników.

Jedyne, o czym marzył Magnus Bane, to podróż po Europie z Alekiem Lightwoodem – Nocnym Łowcą, który wbrew przeciwnościom losu w końcu został jego chłopakiem. Jednak gdy tylko para zadomawia się w Paryżu, przybywa stary przyjaciel z wiadomościami o sławiącym demona kulcie zwanym Szkarłatną Ręką. Kult został lata temu założony przez Magnusa dla żartu, teraz pod nowym przywództwem dąży do wywołania chaosu na całym świecie. Magnus i Alec wyruszają w pogoń po Europie, aby wyśledzić Szkarłatną Rękę i ich nieuchwytnego nowego przywódcę, zanim zgrupowanie spowoduje więcej szkód. Magnus i Alec będą musieli zaufać sobie bardziej niż kiedykolwiek – nawet jeśli oznacza to ujawnienie tajemnic, które chcieli zatrzymać tylko dla siebie…

Czerwone Zwoje Magii od Wesley Chu, Cassandra Clare możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Życie to scena, z której należy schodzić z fasonem.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć