ebook Ja cię kocham, a ty miau - audiobook
3.26 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 475)

Ja cię kocham, a ty miau - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.40
Audiobook - najniższa cena: 25.42
-14% 25.42 zł Lub 22.88 zł
26.91 zł Lub 24.22 zł
29.90 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Powieść jednej z najpopularniejszych polskich pisarek, autorki takich bestsellerów jak „Szeptucha” czy „Żerca”. Zwariowana komedia kryminalna. Ilustratorka Ala ma kota o imieniu Lord. Znudzony życiem na zbyt niskim w jego mniemaniu poziomie Lord postanawia przegnać narzeczonego swej ukochanej właścicielki i wziąć sprawy we własne łapki…

Za drobną zachętą ukochanego Lorda Ala wyjeżdża razem z innymi artystami do położonego na odludziu dworku. Jego właściciel, pan Stefan, postanowił ufundować wyjątkowe stypendium. Wybrany przez fundatora twórca będzie miał okazję zostać spadkobiercą pana Stefana. Rywalizacja o jego względy staje się zaciekła. Tak zaciekła, że pewnego dnia w salonie zostają odnalezione zwłoki jednego z artystów. Czy Lordowi uda się uratować swoją panią?

Ja cię kocham, a ty miau - audiobook od Katarzyna Berenika Miszczuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć