ebook Na zawsze
4.56 / 5.00 (liczba ocen: 8330) Ilość stron (szacowana): 480

Na zawsze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.73
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-13% 20.73 zł Lub 18.66 zł
20.94 zł Lub 18.85 zł
29.90 zł
20.72 zł
20.73 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Siódmy i ostatni tom serii o mieszkańcach miasteczka Fallen Crest. Kiedy do Masona i Logana powracają ich występki z przeszłości, cała ekipa z Fallen Crest musi po raz kolejny obmyślić plan. Mogą stracić wszystko. Nie tylko pieniądze i sławę, ale również siebie nawzajem…

Bez lęku. Na dobre i na złe. Razem – na zawsze.

Samantha powiedziała „tak”. Jednak między nią a Masonem coś zaczyna się psuć – zwłaszcza kiedy jego kariera sportowa stoi pod znakiem zapytania, a jej się szybko rozwija.
Sam i Taylor dołączają do drużyny biegaczek i od razu zdobywają nowych wrogów. Faith, poprzednia mistrzyni torów, nie lubi dzielić się sławą i przywilejami. A najbardziej nie lubi, kiedy ktoś jest od niej lepszy…

Na zawsze od Tijan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W końcu przyszedł ten dzień, w którym przyszło mi się pożegnać z bohaterami chyba najdłuższej serii jaką do tej pory czytałam. I jeśli mam już teraz powiedzieć to dla mnie ten tom był najlepszy. Bestseller, cóż więcej mogę dodać.

Jeśli chodzi o twórczość Tijan to oczywiście znów się powtórzę, ale autorka jak zawsze potrafiła sporo namieszać, dać wiele zwrotów akcji oraz małych i dużych zawirowań serca. A na końcu powiedziała: NA ZAWSZE. Muszę przyznać, że obawiałam się o to, ponieważ myślałam, że już zabrakło jej pomysłów.

W ostatnim tomie dzieje się dużo, a czasem miałam wrażenie, że za dużo. Samantha powiedziała w końcu "tak". Jest szczęśliwie zakochana, ale między nią, a Masonem zaczyna się psuć, ponieważ jego kariera stoi pod znakiem zapytania. Sam dołącza do drużyny biegaczek i tu wielki plus, ponieważ jej miłość do biegania wybrzmiała. Na szczęście Tijan nie zapomniała o braciach, o których przeszłość nie zapomniała i muszą zastanowić się nad tym, co zrobić żeby nie stracić tego, co osiągnęli...

Zdecydowanie jeśli miałabym oceniać całą serię to w pierwszym tomie Sam straciła wszystkich, a w Na zawsze miała ponownie nową rodzinę, w końcu miała obok siebie osoby, które ją kochały i wspierały mimo wszystko. Dlatego cieszę się, że w sumie zatoczyliśmy koło.

Fallen Crest to była seria pełna barwnych bohaterów, manipulacji, miłości, zwrotów akcji, niepewności, smutku, ale zawsze bohaterowie potrafili odnaleźć się w tym wszystkim. Na przestrzeni tych wszystkich tomów i tej nowości da się zauważyć jak relacja Masona i Sam ewoluowała. Jak bardzo się zmieniła. Przeszli wiele, ale za każdym razem byli silniejsi.

Pewnie zastanawiacie się czy polecam. Oczywiście, całą serię. Miała lepsze i gorsze momenty, ale jako całość to było naprawdę coś. Smutno mi, że to już koniec, ale na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę.

Ocena: 5+/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć