ebook Była arabską stewardesą - audiobook
3.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 546)

Była arabską stewardesą - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 21.60
Audiobook - polecana oferta: 26.18
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
26.87 zł Lub 24.18 zł
-22% 24.43 zł
26.87 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Druga po znakomitym debiucie „Jak podrywają szejkowie” książka Marcina Margielewskiego. Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych. O podobnych koszmarach nikt nie mówi. Ona zdecydowała się przerwać milczenie…

Praca stewardesy w luksusowych arabskich liniach lotniczych miała być spełnieniem marzeń – okazała się największym horrorem w jej życiu.
Anna podróżuje po świecie, świetnie zarabia, a do tego na pokładzie samolotu spotyka mężczyznę swoich snów. Przystojny, szarmancki i niebywale bogaty Arab wydaje się księciem z bajki, ale z czasem ujawnia prawdziwe oblicze. Dziewczyna wpada w pułapkę. Seria tajemniczych samobójstw, sekrety z przeszłości i honorowe zemsty rządzą światem mężczyzn, dla których kobiety są tylko narzędziem do zaspokajania wyuzdanych żądz.
Jak wygląda praca w jednej z najbogatszych linii lotniczych na świecie? Do czego jest zdolny zakochany Arab? I czy można uciec z piekła?

Była arabską stewardesą - audiobook od Marcin Margielewski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Niesamowite, przydałoby się przetłumaczyć na angielski, i niech świat się dowie.

Warto zerknąć