ebook Zwyciężać w walce z grzechem
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Zwyciężać w walce z grzechem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.43
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
19.92 zł Lub 17.93 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
18.43 zł 20% rabatu
19.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Grzech przestaje być kategorią moralną. Dominujący dzisiaj relatywizm moralny sprawia, że wielu z nas nie odróżnia dobra od zła. Coraz bardziej powszechny staje się też pogląd, że zło w ogóle nie istnieje.

Mitch Pacwa SJ, który dał się już poznać w Polsce jako zdecydowany obrońca Kościoła przed zgubnym wpływem innych systemów religijnych, wyjaśnia, czym jest grzech, jakie są jego początki oraz w jaki sposób wpływa on na wspólnotę Kościoła. Ta książka to jednak nie tylko bolesna diagnoza zbłąkanej duszy człowieka, ale także zaproszenie do tego, by poznać potęgę miłości Boga i doświadczyć Jego przebaczenia.

Mitch Pacwa SJ – doktor filozofii i biblistyki. Założyciel i dyrektor instytutu Ignatius Production, zajmującego się m.in. produkcją filmową. Od kilku lat jest gospodarzem chętnie oglądanych programów w katolickiej stacji telewizyjnej EWTN.

Zwyciężać w walce z grzechem od Mitch Pacwa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć