ebook Echo
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 97)

Echo
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.39
Audiobook - najniższa cena: 21.89
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
25.39 zł Lub 22.85 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
25.39 zł
25.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Świat Sary nagle zatrzymał się w miejscu. Porzuciła wszystko co dawało jej radość: grę na skrzypcach, studia, przyjaciół… W ciszy i samotności chciała znaleźć ukojenie, zapomnieć o niespodziewanie utraconej miłości. Oddała pierścionek zaręczynowy, przekonana, że nie ma już nadziei i niczego do uratowania.

Przypadkowe spotkanie daje jej szansę na odzyskanie wszystkiego. Sara odkrywa, jak wiele jest w stanie poświęcić i zrobić, aby odzyskać ukochanego.

Spróbuj razem z nią uchwycić się rozbudzonej nadziei. Wsłuchaj się w delikatną melodię jej skrzypiec! Uwierz, że nawet najsłabsze echo dobrych wspomnień ma potężną moc zmiany.

Ta książka to idealna melodia, jakiej chce się słuchać, by uspokoić myśli. Pozwala czuć rytm, w którym biją serca bohaterów. Mnie kupiła w całości i wiem, że Wy także ją pokochacie. - Małgorzata Falkowska, autorka powieści Spełniacze oraz Na lodzie

“Echo” to ten rodzaj powieści, która zapada głęboko w sercu już po przeczytaniu pierwszych stron, a my doskonale wiemy, że ta historia będzie niepowtarzalna. - Grażyna Wróbel, Czytaninka

Daj się ponieść nadziei, która niczym najpiękniejsza melodia wskaże ci drogę w ciszy.
Marta Daft, Marta wśród książek

Zapadająca w serce, jak najbardziej wzruszająca melodia. „Echo” to powieść, którą koniecznie musicie przeczytać! - Ewelina Nawara, My fairy book world

„Echo” to powieść, która przywraca wiarę w to, że jeszcze wszystko może wrócić na dobry tor. Momentami mrozi krew w żyłach po to, by otulić jak ciepły koc. Emocje czytelnik dostaje w gratisie. - Magdalena Szymczyk, Czytam w pociągu

Echo od Aleksandra Rak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Spotykamy czasem w swoim życiu takie książki, które po przeczytaniu pierwszych stron już zapadają głęboko w naszym sercu, a my wiemy, że ta historia będzie niepowtarzalna. Tak właśnie było z tą książką w moim przypadku. Zaczęłam czytać i po prostu przepadłam. To, co ta książka ze mną zrobiła, te emocje, nie wiem czy jestem w stanie to opisać.

Po roku od rozstania z Nim ona spotyka go i jego brata ponownie, choć miała już nigdy do tego nie dopuścić. Przed rokiem byli szczęśliwą, zaręczoną parą, kochali się nad życie i planowali ślub. Ale nieporozumienie i jeden nieszczęśliwy wypadek, a do tego jego rodzina przeciwna ich związkowi, zniszczyło wszystko. Ona pozostała ze złamanym sercem, a on jej nie pamięta. Amnezja po wypadku odebrała mu najpiękniejsze chwile jego życia. Jego brat ma szansę, aby naprawić, a przynajmniej spróbować naprawić swój błąd sprzed roku. Pytanie tylko czy mu się uda? Czy On przypomni sobie kim jest Sara?

Dziewczyna opadła na oparcie kanapy, nie odsuwając telefonu od ucha. Rok. Rok próbowała poukładać sobie wszystko w głowie. Rok starała się jakoś wrócić do normalnego życia, nie myśląc codziennie o tym, co on mógł robić i gdzie przebywać.

Kiedy biedniejsza dziewczyna spotyka się z chłopakiem z bogatszej rodziny, rodzicom nie zawsze się to podoba. Uważają, że to może zepsuć wizerunek ich „nazwisku”. Czasem to nawet nie rodzice są temu przeciwni, a inne rodzeństwo. Są w stanie zrobić wszystko, by tylko zepsuć szczęście brata czy siostry. Może to ludzka zawiść, albo zazdrość? A przecież prawda jest taka, że nie ważne skąd ludzie pochodzą, co robią, ile mają pieniędzy, ważne, że się kochają i świata poza sobą nie widzą. Bo miłość to takie piękne uczucie…

Sara to dziewczyna, która cierpi. Cierpi dlatego, że jej narzeczony doznał amnezji po wypadku, a cała jego rodzina zrobiła wszystko, byle tylko już jej do niego nie dopuścić. A także, aby on jej sobie nie przypomniał. Było mi jej strasznie żal, gdyż przez cały rok żyła z poczuciem winy. Tylko czy wina faktycznie leżała po jej stronie?

On po wypadku nie pamiętał zbyt wiele. Amnezja skutecznie wyparła większość jego wspomnień. Nie zapomniał jednak o Rapsodi – muzyce, którą grał. Choć zapamiętał tylko jej fragment.

Muzyka w tej książce odgrywa niezwykle istotną rolę. Autorce udało się w piękny sposób opisać chwile spędzone przy melodiach. I choć Sara przez rok nie grała, nigdy nie zapomniała o tej pięknej pasji. Za pomocą i namową przyjaciół zaczęła znowu grać.

Miłość bywa skomplikowana. A czasem chcą nam ją skomplikować osoby trzecie. Nie bacząc na nic, nie oczekując na słowa wyjaśnienia, sprawiają, że nasze serce rozpada się na milion drobnych kawałeczków. Ale oni się tym nie przejmują, wręcz cieszy ich to. Tylko, że prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszystko. Nawet kiedy myślimy, że jesteśmy na przegranej pozycji, wciąż kochamy, wciąż czujemy szybsze bicie serca na widok tej drugiej osoby.

Ta książka jest istnym wulkanem emocji. Czuć je wyraźnie na każdej stronie tej powieści. I wierzcie mi, że nie można przejść obok niej obojętnie. Bohaterowie są tak dobrze wykreowani, iż stają się dla nas jak żywi. Wspólnie z nimi odbywamy wędrówkę przez ich życie. Trudno opisać mi to słowami, ale ta historia jest dla mnie wciąż bardzo żywa w sercu. Pomysł na fabułę to jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Takich historii nam trzeba.

Róża miała rację. Miłość jest tam, gdzie serca biją w rytmie tej samej melodii, tej, której nie zna nikt inny.

Echo to nie słodka lukrowana opowieść o szczęśliwej miłości. To dramat miłosny dwójki kochających się osób, które w brutalny sposób zostały rozdzielone. Ale to także historia, która pokazuje nam, że miłość, tę prawdziwą nic nie jest w stanie przezwyciężyć. Gorąco polecam.

Ocena: 6/6
©Czytaninka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć