ebook Złodziejaszki
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 788)

Złodziejaszki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
29.74 zł
30.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Czarodziejka dziecięcej wyobraźni powraca! Czwarta po „Dachołazach”, „Odkrywcy” i „Wilczerce” książka Katherine Rundell to chwytająca za serce opowieść o miłości, lojalności i przygodzie. „(…) to nie tylko niezapomniana podróż, ale także prawdziwa uczta dla smakoszy pięknej literatury” – „The Sunday Times”

Vita Marlowe potrafi celnie rzucać. Nauczył ją tego ukochany dziadek. Dziewczynka wyrusza przez ocean do Nowego Jorku, gdzie okazuje się, że dziadek został wyrzucony ze swojego domu i oszukany przez naciągacza Victora Sorrotore. Lata 20. to czas wspaniałych przyjęć i diamentów we włosach kobiet w pięknych sukniach, ale też prohibicji i gangsterów ‒ Sorrotore ma powiązania z mafią.
Dziadek traci chęć do życia. Vita jest załamana, bo dotąd nigdy się nie poddawał. Dziewczynka wie, że musi mu pomóc – potrzebuje tylko sprzymierzeńców z odpowiednimi umiejętnościami. W cyrku naprzeciwko mieszka dwóch chłopców ‒ Samuel jest akrobatą ćwiczącym na trapezie, Arkadij potrafi oswajać zwierzęta. Vita poznaje też dziewczynę-kieszonkowca, Silk. To idealna szajka! Cała czwórka opracowuje plan, który Vita zapisuje w czerwonym notesie; staje się on najważniejszą rzeczą w jej życiu. Co planują złodziejaszki? Czy uda im się odzyskać dom dziadka?

„«Złodziejaszki» to kolejna pięknie napisana i trzymająca w napięciu książka, która zachwyci fanów Rundell” – „The Telegraph”

„[Rundell] szybko staje się jedną z największych żyjących pisarek dla dzieci (…)” – „The Times”

„Porywająca akcja i niezapomniani bohaterowie – kolejna powieść Rundell to następny wielki triumf” – „Mail on Sunday”

„(…) gratka, którą czyta się jednym tchem, pokazująca, że Rundell jest u szczytu swoich możliwości” – „Guardian”

„Rundell z zegarmistrzowską precyzją łączy szybką, przyprawiającą o dreszcz akcję i żywych, ujmujących bohaterów” – „Daily Mail”

„To prawdopodobnie najlepsza książka dla dzieci, jaką przeczytacie w tym roku” – „The Times”

Złodziejaszki od Katherine Rundell możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć