ebook Chłopiec, który kochał sarny - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2034) Ilość stron (szacowana): 540

Chłopiec, który kochał sarny - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.10
Audiobook - najniższa cena: 39.80
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.80 zł Lub 35.82 zł
Inne proponowane

Trzecia część serii o Holgerze Munchu i Mii Krüger. Najlepsza powieść w serii. Bjrk udowadnia, że wciąż jest w formie stworzył przerażający, dobrze skonstruowany thriller pełen zaskakujących zwrotów akcji. Oryginalny głos autora sprawia, że w jego prozie znajdziemy zarówno rytm i muzykę, jak i konstrukcje znane z poezji.

Verdens Gang Zima 1999. Starszy mężczyzna wraca do domu po Świętach Bożego Narodzenia spędzonych z rodziną. Jest ciemna zimna noc, a na wąskiej drodze nie ma żywej duszy. Nagle światła samochodu wyłapują w oddali jakiś ruch. Kierowca hamuje w ostatniej chwili. Przed nim stoi zszokowany chłopiec, zmarznięty niemal na śmierć. Na głowie ma poroże jelenia. Kwiecień 2013. Zamordowana zostaje 21-letnia balerina; jej martwe ciało unosi się w górskim jeziorze. W pobliskim lesie policjanci znajdują aparat ustawiony na statywie i wycelowany dokładnie w miejsce zbrodni. Na obiektywie ktoś wydrapał cyfrę 4. Sprawą zajmuje się przywrócony do służby Holger Munch, znany z poprzednich części serii. Do zespołu dołącza Mia Krüger. Bjrk udowadnia, że potrafi konstruować swoje powieści w inteligentny i przemyślany sposób.

Gdy już się wydaje, że znamy klucz do rozwiązania zagadki, autor wywraca wszystko do góry nogami, sprawiając, że wstrzymujemy dech aż do ostatniej strony jak w najlepszych kryminałach. Nettavisen Bujna i mroczna, niespokojna atmosfera przepełniająca każdą stronę i zmuszająca czytelnika do trwania w lekturze. Trnder-Avisa Talent literacki Bjrka zdecydowanie odróżnia go od większości kolegów po piórze. Czytelnikowi do samego końca towarzyszy klaustrofobiczne poczucie suspensu. Adresseavisen

Chłopiec, który kochał sarny - audiobook od Samuel Bjørk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć