ebook Himalaistka
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 200) Ilość stron (szacowana): 680

Himalaistka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 28.48
Audiobook - najniższa cena: 27.27
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.48 zł Lub 25.63 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
36.00 zł
28.98 zł
29.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Morderczy wyścig ku sławie czy akt okrutnej zemsty? Łukasz Lewicki, uczestnik narodowej wyprawy zimowej na K2, dokonuje w czasie dramatycznego odwrotu do obozu wstrząsającego odkrycia. Nie przypuszcza, że teraz on znalazł się w śmiertelnym potrzasku. Na dzikich pustkowiach Karakorum rozpoczyna się okrutne polowanie...

Tajemnicze morderstwo pod wierzchołkiem K2.
Wyprawa, która przeradza się w wyścig ze śmiercią.

Trwa narodowa wyprawa zimowa na K2. W decydującej fazie niespodziewanie zmienia się pogoda. Łukasz Lewicki, zmuszony do dramatycznego odwrotu spod samego wierzchołka, spada na dno lodowej szczeliny. Tam natyka się na zamarznięte ciało Iwetty Miller, znanej himalaistki, która zaginęła pół roku wcześniej. Z jej głowy sterczy czekan.
Tymczasem w Polsce wszystkie media z zainteresowaniem śledzą losy wyprawy. Majka dostaje swój pierwszy poważny dziennikarski temat i od razu trafia na bombę. Przed laty w tej samej części zbocza znaleziono ciało ojca Iwetty, który z niewiadomych przyczyn skoczył w przepaść. Czy to tylko zbieg okoliczności?
Łukasz ostatkiem sił dociera do obozu, przynosząc ze sobą telefon Iwetty. Nie wie, że to dopiero początek walki o życie. Morderca nie może dopuścić, by wskazał miejsce, gdzie znalazł ciało himalaistki…

Himalaistka od Wojciech Wójcik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć