ebook Upadek Olivera
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 15408)

Upadek Olivera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.06
Audiobook - najniższa cena: 25.53
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.06 zł Lub 20.75 zł
24.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
23.11 zł
24.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Życie Olivera Ryana jest jak z obrazka – idealny dom, perfekcyjna żona, komfort i harmonia. Aż do pewnego wieczora, gdy po jak zawsze wykwintnej kolacji przygotowanej przez Alice, Oliver brutalnie ją bije, tak że kobieta zapada w śpiączkę… Thriller tak niesamowity jak „Utalentowany pan Ripley” – zachwyci czytelników od wstrząsającego pierwszego zdania po równie szokującą ostatnią stronę.

Ujmujący, elegancki, wiarygodny. Ukryty psychopata…

Najbliższe osoby Olivera zaczynają spekulować, co popchnęło go do tak okrutnego i całkowicie niewytłumaczalnego czynu. Zaskakujące szczegóły zaczynają ujawniać: jego próżna i wyjątkowo pusta kochanka Moya; właścicielka francuskiej winnicy Véronique, która z chwilą, gdy zatrudniła Olivera, straciła wszystko; przyjaciel Alice, Barney, od dzieciństwa kochający ją nieodwzajemnioną miłością, oraz kumpel Olivera, Michael, który od lat zmaga się ze wstydliwymi pragnieniami. Kolejne sekrety Olivera są tak brutalne jak jego haniebny czyn i ujawniają psychopatę, który wyłania się z ruin swojej przeszłości naznaczonej porzuceniem, wstydem i przemocą…

Rekomendacje e-booka Upadek Olivera:

Niesamowita i genialna.- Marian Kayes, autorka Aniołów

Mroczny i doskonale napisany thriller psychologiczny. - Ruth Ware, autorka Dziewczyny z kabiny nr 10

Upadek Olivera od Liz Nugent możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć