Dalej na czterech łapach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.74 / 5.00
liczba ocen: 211
cena polecana: 21.61
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
26.00 złpremium: 15.60 zł
21.61 zł
22.10 zł
26.00 zł
26.00 zł
Pozostałe księgarnie
21.60 zł
21.78 zł
22.10 zł
22.10 zł
23.40 zł
23.40 zł
23.50 zł
27.99 zł
Opis:

Z miłością do świata, psa, kota, dziecka i faceta. Kontynuacja bestsellerowej Autobiografii na czterech łapach.

Dom pełen kochających się ludzi i ocalonych zwierząt. Miejsce, w którym rodzą się wspaniałe pomysły na książki, na życie i na  to, jak poprawić świat. Dorota Sumińska opowiada o swoich pasjach, podróżach, o nowo poznanych ludziach i zwierzętach…

Wymarzone siedlisko pod lasem, gdzie mieszka Autorka, ma swoje legendy i dobre duchy, które strzegą ludzi i zwierzęta. Domownicy maja swoje rytuały i tajemnice. Tu się żyje, pracuje, podróżuje i powraca. Tu powstają projekty ochrony przyrody, ginących gatunków, akcje społeczne na rzecz zwierząt i wyjątkowy pomysł resocjalizacji więźniów przez opiekę nad bezdomnymi psami. Drugim domem Doroty Sumińskiej jest Indonezja. Zabiera tam w podróż swoich najbliższych. Okazuje się, że nawet na końcu świata dzikie zwierzęta wychodzą z dżungli na spotkanie i przytulanie do pani doktor Sumińskiej. Z polskiej puszczy przychodzi łoś, a zdarza się też, że lisek nocuje na werandzie.

Książka mądra, wzruszająca i pełna pozytywnej energii. Wciąga od pierwszego zdania, kiedy  dowiadujemy się, o tym, jak po trzech nieudanych małżeństwach, autorka spotkała swoją licealną miłość, Tomasza, który stał się jej towarzyszem życia. Dalej na czterech łapach i dalej z miłością. Do świata, psa, kota, dziecka i faceta.

CYTATY:
Najwięcej złych emocji budzi szerszeń. Bo wielki, bo jadowity, bo buczy jak bombowiec. Tymczasem to jedna z łagodniejszy jest żądłówek. Atakuje tylko w razie skrajnego zagrożenia. I to nie własnego życia. Zaciekle broni gniazda. Rozumiem go. W obronie domu też użyłabym żądła.
Ludzie nie traktują zwierząt poważnie. Nie liczą się z ich godnością i poczuciem odrębności.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć