ebook Moje ostatnie kłamstwo
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 48971)

Moje ostatnie kłamstwo
ebook: epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.39
22.39 zł
Inne proponowane

Przy tym pełnokrwistym thrillerze mój puls gwałtownie przyspieszył.

A.J. Finn, autor bestsellera „Kobieta w oknie”

Prawda czy fałsz? Vivian, Natalie, Allison i Emma grały w to na okrągło na ekskluzywnym obozie Nightingale. Ale gra zakończyła się tej nocy, gdy Emma po raz ostatni zobaczyła współlokatorki wykradające się z domku letniskowego. Vivian zamykała bezszelestnie drzwi, patrząc na zaspaną Emmę i przyciskając palec do ust.

Dziś Emma to obiecująca malarka. We wszystkich jej pracach uporczywie powraca ten sam motyw – wspomnienie owej tragicznej nocy. Obrazy przyciągają uwagę milionerki Franny, założycielki obozu. Udaje jej się namówić Emmę na udział w jego reaktywacji – ma być nauczycielką malarstwa. Młoda kobieta postanawia zmierzyć się z tym, co wydarzyło się piętnaście lat wcześniej.

Znajome twarze personelu, ten sam domek letniskowy i jezioro Midnight skrywające tajemnice przeszłości... Minęły lata, a prawie nic się nie zmieniło. Emma przeżywa wstrząs, gdy znajduje ukryte notatki Vivian. Im bliżej jest odkrycia prawdy o tamtej pamiętnej nocy, tym bardziej czuje, że za tę wiedzę zapłaci życiem.

  

Po znakomitych „Ocalałych” dostajemy jeszcze lepsze „Moje ostatnie kłamstwo”. Mocna fabuła, zabójcze tempo i napięcie, które nigdy nie spada. Najnowsza powieść Rileya Sagera to książka, która sprawi, że poczujesz dreszcze na całym ciele.

Jennifer Hillier, autorka thrillerów psychologicznych

 

Thriller pełen emocji, zwrotów akcji i intryg. „Moje ostatnie kłamstwo” przykuwało moją uwagę od pierwszej strony aż do oszałamiającego zakończenia. Fantastyczna lektura – niesamowita, ostra i wciągająca.

Megan Miranda, autorka „Miasteczka kłamców”

 

Kolejny porywający thriller, który misternie przeplata przeszłość i teraźniejszość…

Publishers Weekly”

 

Potrzebujesz dobrego thrillera, który zwali cię z nóg? To książka dla ciebie.

Apartment Therapy

 

Drugi thriller Sagera jest mocny i zaskakujący jak bestsellerowe „Ocalałe” – ale jeszcze lepszy. Mistrzowska fabuła, szokujące zwroty akcji i tajemnicza bohaterka sprawiają, że z każdą kolejną stroną przerażenie rośnie.

Booklist

Moje ostatnie kłamstwo od Riley Sager możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć