ebook Nawyki bogatych i biednych
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 224)

Nawyki bogatych i biednych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.96
Audiobook - najniższa cena: 17.96
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
15.96 zł
27.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Nieszablonowy poradnik dla tych wszystkich, którzy szukają klucza do sukcesu. Jego autorzy zamiast zbioru rad, jak szybko się wzbogacić, oferują wiedzę o wiele cenniejszą – o sztuce bogatego życia, która leży w zasięgu każdego, kto zdecyduje się praktykować opisane przez nich nawyki.

Ta książka jest dla wszystkich tych, którzy:
– żyją z miesiąc na miesiąc i chcą to szybko i skutecznie zmienić,
– pragną uciec z wyścigu szczurów i żyć niezależnie,
– chcą lepszego życia dla siebie i swoich bliskich,
– pragną nauczyć własne dzieci jak stać się bogatym.

Książka Michaela Yardneya i Toma Corleya to szansa na poznanie konkretnych nawyków ludzi bogatych, które musisz nabyć, aby odnieść sukces. To także okazja do poznania nawyków ubogich, o których warto wiedzieć, by z nimi zerwać. Autorzy przez pięć lat badali i analizowali codzienne praktyki 233 ludzi sukcesu i 128 tych, którym się nie udało. W książce odsłaniają wszystkie różnice między nawykami obu grup badanych. A jest ich naprawdę wiele.
Książka opiera się nie tylko na wynikach pasjonujących badań socjologicznych, ale i na wiedzy z dziedziny fizjologii, neurologii i psychologii – podanych w formie luźnego, nieprzemądrzałego dialogu z czytelnikiem. Dialogu o tym, jak lepiej, bardziej pożytecznie i szczęśliwie żyć. I – jak to wielokrotnie podkreślają autorzy – w ostatecznym rachunku nie chodzi o pieniądze, lecz o dobre życie. Bo prawdziwe bogactwo, jak piszą, „zostaje, kiedy utracimy pieniądze i inne dobra materialne”.

Bestseller Michaela Yardneya i Toma Corleya Nawyki bogatych i biednych nie jest kolejnym poradnikiem pełnym wskazówek, jak szybko się wzbogacić, a jego autorzy nie są typowymi twórcami tego rodzaju książek.
W odróżnieniu od większości poprzedników Australijczyk Corley i Amerykanin Yardney są bardzo zamożnymi praktykami tego, czego nauczają. A w odróżnieniu od większości podobnych publikacji ich wspólna praca to książka nie tyle o zdobywaniu bogactwa, co o sztuce bogatego życia.
Bogatego życia, które leży według nich w zasięgu każdego, kto zdecyduje się praktykować Nawyki.

„Nie jest to książka o pieniądzach, inwestowaniu, nieruchomościach czy akcjach – takich książek powstało bez liku. Jest to książka o kształtowaniu sposobu, w jaki ludzie bogaci czują, myślą, działają i postępują. Jest to książka o rozwijaniu nawyków bogatych i rezygnowaniu z nawyków ubogich. […]
Ciekawe, że większość z nas próbuje się uczyć samemu, zamiast znacznie przyspieszyć swój rozwój osobisty oraz postępy na drodze do sukcesu finansowego i naśladować ludzi bogatych, którzy już osiągnęli sukces. Nie mówimy tu o tym, w jaki sposób ludzie ci inwestowali ani jakim biznesem się zajmowali – chociaż warto i to wziąć pod uwagę. Proponujemy, abyście spojrzeli na to od innej strony i poznali ich codzienne nawyki – co robią od rana do wieczora. Chcemy, żebyście się postawili w ich sytuacji, odkryli, co czują i jak myślą, bo to właśnie decyduje o ich postępowaniu, nawykach i osiągnięciach. […]
Jak sami się przekonacie, bogaci nie różnią się specjalnie od biednych. Po prostu nauczyli się postępować inaczej niż większość z nas. Pokażemy wam, że jeżeli będziecie konsekwentnie robić to, co robią bogaci ludzie sukcesu, to w końcu osiągniecie takie same rezultaty jak oni” – fragmenty książki

Nawyki bogatych i biednych od Tom Corley, Michael Yardney możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Autorzy Tom Corley i Michael Yardney, przez pięć lat badali i analizowali codzienne praktyki ludzi sukcesu i tych, którym się to niestety nie udało. Skupili się nie tylko na badaniach, ale także na czynnikach fizjologicznych, neurologicznych czy psychologicznych. W książce odsłaniają wszystkie różnice między nawykami obu grup badanych i odpowiadają na pytanie dlaczego nie wszyscy są bogaci.

Uważam, że Nawyki bogatych i biednych to dobra lektura dla osób, które mają wątpliwości co do tego, jak działają osoby indywidualne. Autorzy Podkreślają dojrzałość osób, które są odpowiedzialne za swoje życie, w szczególności za gromadzenie fortuny oraz za swoje działania Bo kontrolując je można i być tam, gdzie chce się finansowo być. Nie pomoże to w podjęciu działań, a raczej w planowaniu, ustalaniu celów.

Bardzo przyjemna i interesująca pozycja, z którą spędziłam miło czas. Napisana prostym językiem, bez fachowych i skomplikowanych terminów. Podzielona na rozdziały i podrozdziały, bardzo czytelna. Zawiera podsumowanie, które czytelnicy mogą wykorzystać jako listę kontrolną i dzięki niej odpowiednio postępować.

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć