ebook Czarna śmierć. Epidemie w Europie od starożytności do czasów współczesnych
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 182)

Czarna śmierć. Epidemie w Europie od starożytności do czasów współczesnych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.64
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
-8% 25.64 zł Lub 23.08 zł
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
25.74 zł
28.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Czarna śmierć – dżuma – wielki danse macabre w XIV-wiecznej Europie. Jakie są jej korzenie? Czy może zaatakować ponownie? Doskonałe niemal dziennikarskie śledztwo dwójki specjalistów, którzy opierając się na wiarygodnych dowodach, opowiadają historię tej pandemicznej choroby.

Christopher Duncan i Susan Scott na podstawie informacji zawartych w księgach parafialnych odtworzyli życie w czasach zarazy i prześledzili losy zamkniętych społeczności skazanych na zagładę. Dzięki temu jak z puzzli stworzyli pamięciowy portret tego zaraźliwego mordercy.
Nadal pozostaje silny lęk, że może pojawić się nowa globalna zaraza, która zagrozi naszemu życiu. Przykład COVID-19 pokazał, jak wielkie spustoszenie może spowodować.
Jesteśmy całkowicie bezbronni wobec nowych wirusów, dopóki nie zostaną one scharakteryzowane i nie pojawią się szczepionki. Czy wiarygodny jest niemal filmowy scenariusz o pojawieniu się wyimaginowanego wirusa zabijającego większość populacji Ziemi? W jaki sposób ci, którzy przetrwają, będą mogli zacząć nowe życie?

Czarna śmierć. Epidemie w Europie od starożytności do czasów współczesnych od Christopher Duncan, Susan Scott możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć