ebook Zwiadowcy: Ziemia skuta lodem
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 59176)

Zwiadowcy: Ziemia skuta lodem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 14.50
VIRTUALO#VIRTUALO targi
-37% 14.50 zł Lub 13.05 zł
18.85 złpremium: 11.31 zł Lub 11.31 zł
24.65 zł
29.00 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
29.00 zł
13.05 zł
17.34 zł
17.40 zł
20.30 zł
21.75 zł
21.75 zł
23.70 zł
26.10 zł
26.50 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 24.65 zł
Inne proponowane

Po spaleniu mostu, przez który Morgarath chciał przeprowadzić armię na ziemie Araluenu, Will i Evanlyn trafiają do niewoli. Porwani przez Skandian pod dowództwem budzącego postrach Eraka, odpływają na nieznane północne ziemie. Halt poprzysiągł ocalić Willa i uczyni wszystko, by dotrzymać obietnicy - nawet jeśli przyjdzie mu okazać niesubordynację i złamać rozkazy króla. W korpusie zwiadowców nie ma jednak miejsca dla tych, którzy kierują się własnym interesem! Pozbawiony wsparcia, odrzucony przez towarzyszy, Halt wyrusza na niebezpieczną wyprawę do odległej, skutej lodem Skandii. Towarzyszy mu najlepszy przyjaciel Willa - Horacy, którego niezwykłe szermiercze zdolności mogą się bardzo przydać na dzikich i nieprzystępnych terenach, przez które przyjdzie im podróżować. Ale budzące zachwyt i grozę umiejętności młodego rycerza ściągają na mężczyzn uwagę okolicznych lordów... Czas biegnie nieubłaganie. Czy Halt i Horace ocalą Willa od losu niewolnika? Tytuł oryginału: Ranger`s Apprentice: The Icebound Land. Tłumaczenie z języka angielskiego: Stanisław Kroszczyński. Wiek: 11+

Zwiadowcy: Ziemia skuta lodem od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Powieść dla młodzieży. Dobrze się czyta. Akcja dość wartka. Sympatyczna propozycja wakacyjna, np na rodzinne wyjazdy

 • Awatar

  O trzecią część Zwiadowców pytałam wszędzie gdzie tylko się dało. W końcu udało mi się ją pożyczyć, a po 4 dniach oddałam przeczytaną. Bardzo dobra książka trzymająca w napięciu. Nie mogłam się doczekać, aż przeczytam o dalszych losach Willa i Evanlyn no i oczywiście co w stanie zrobić jest Halt, aby znów byli oni cali i zdrowi w Araluenie. Czy im się udało dowiadywałam się w następnych rozdziałach. Książka godna polecenia.

 • Awatar

  Kolejna część z wspaniałej serii Johna Flanagana. Moją przygodę ze Zwiadowcami zacząłem właśnie od tej części, gdyż w bibliotece nie było pierwszej i drugiej. W tej części dowiadujemy się, co stanie się z Willem i Evanlyn, którzy zostali uprowadzeni przez Skandian. Książka cały czas trzyma w napięciu nie możesz się doczekać aż przeczytasz kolejny rodział. Jest to dzieło godne polecenia :)

 • Awatar

  To twoj 3ci krok ze zwiadowcami, jednak tym razem calkowita zmiana otoczenia ale na pewno nic nie nudniej ani gorzej. Wrecz przeciwnie, coraz ciekawiej.
  No i tu poznamy świat ktory bardziej rozpocznie sie w kolejnej serii czyli DRUZYNA.
  Tutaj natomiast bardziej poznamy Horacego :-)

Warto zerknąć