ebook Stulecie detektywów - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Stulecie detektywów - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.96
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
17.96 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
25.14 zł Lub 22.63 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
26.16 zł
39.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kultowa książka o początkach nowoczesnej kryminalistyki w wersji audio. Jedna z najważniejszych i najlepiej napisanych publikacji spoza literatury pięknej. Została nominowana w 1966 roku do nagrody im. Edgara Allana Poe.

„… nigdy jeszcze nie próbowano obszerniejszego przedstawienia tego rozwoju i tej roli, jaką kryminalistyka odegrała mniej lub bardziej szczęśliwie, mniej lub bardziej skutecznie w usiłowaniu obrony ówczesnego porządku społecznego przed jego naturalnymi i oczywistymi przeciwnikami, zbrodniczymi elementami wszelkiego stopnia i rodzaju…”

Poszukiwanie w ciałach zmarłych trucizn, identyfikacja odcisków palców, znajdowanie śladów zaschniętej krwi, sprawdzanie, z jakiej broni padł konkretny strzał – wydaje się to oczywiste, a kiedyś? „Stulecie detektywów” to fascynująca opowieść o początkach współczesnej kryminalistyki. Autor w lekki i przystępny sposób, pisze o genezie i kamieniach milowych współczesnej daktyloskopii, identyfikacji, toksykologii, balistyki i medycyny sądowej.
Audiobook nie tylko dla interesujących się medycyną, historią i rozwojem nauki, ale też dla tych, którzy lubią poczuć dreszczyk emocji, czytając dobry kryminał.

Stulecie detektywów - audiobook od Jürgen Thorwald możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć