ebook Nawrócony
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 34)

Nawrócony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - polecana oferta: 32.47
Audiobook - najniższa cena: 24.18
wciąż za drogo?
41.85 złpremium: 27.00 zł Lub 27.00 zł
32.47 zł Lub 29.22 zł
34.00 zł
45.00 zł
45.00 zł
32.45 zł
33.87 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pasjonująca powieść akcji z pogranicza fikcji i rzeczywistości

Pułkownik Piotr Mróz, emerytowany oficer wywiadu PRL, oferuje CIA pewne archiwum. Wie, że ta propozycja wywoła lawinę zdarzeń, które wstrząsną nie tylko polskim wywiadem. Nie może się jednak cofnąć. Na szali stawia więc życie swoje i swoich bliskich. A czas biegnie nieubłaganie…

„Precyzyjnie splecione wątki powieści, wyraziste postaci i spora wiedza autora na temat działalności służb specjalnych zbudowały wciągającą opowieść. Nawrócony to dobry przykład literatury, która poza dobrą rozrywką niesie w sobie głębsze przesłanie” – Witold Gadowski.

Artur Kawka – właściciel rodzinnej firmy handlowej, autor Niebezpiecznego sąsiedztwa. Jego idolem jest Alistair MacLean.

Monika Wysocka – miłośniczka historii i literatury, autorka artykułów na temat Haliny Poświatowskiej, laureatka konkursów poetyckich, niestroniąca od literatury sensacyjnej.

Nawrócony od Artur Kawka, Monika Wysocka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć