ebook Trzy kroki od siebie - audiobook
4.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 16775)

Trzy kroki od siebie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.46
Audiobook - najniższa cena: 25.48
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.22 zł Lub 24.50 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
25.48 zł 20% rabatu
27.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Czy człowiek nieuleczalnie chory skazany jest na wykluczenie z normalnego życia i zamknięcie w czterech ścianach? Czy w trakcie walki z chorobą nie ma miejsca i czasu na marzenia i miłość? Poznaj historię Stelli i Willa i przeżyj tę słodko-gorzką historię, w której mukowiscydoza zdaje się grać pierwsze skrzypce.

Fabuła:

Stella od szóstego roku życia zmaga się z mukowiscydozą. Sala szpitalna jest jej drugim domem. Właśnie w szpitalnym pokoju spędza tak dużo czasu, walcząc o swoje zdrowie. Jest właściwie pozbawiona kontaktu z innymi osobami, ze względu na znacznie osłabioną odporność musi utrzymywać ograniczony kontakt z innymi ludźmi.

Tym razem Stella trafia do szpitala, z uwagi na infekcję i gorączkę, które są ogromnym zagrożeniem dla jej zdrowia. Tam spotyka jednego z nowych pacjentów, Willa, który prócz mukowiscydozy, został zarażony bakterią uniemożliwiającą przeszczep płuc. Chłopak zdaje sobie sprawę, że jego szansa na wyleczenie jest praktycznie zerowa. Jago marzeniem są podróże i zwiedzanie całego świata. Zawsze mówi o tym, że kiedy będzie już dorosły i będzie mógł podejmować decyzje związane ze swoim życiem, porzuci szpital i leczenie, które i tak nie zapewniają wyzdrowienia. Kiedy młodzi poznają się, Stella zdaje sobie sprawę, że ona w ten sposób myśleć nie powinna i nie może, ona ma jeszcze szansę. Jednak między chłopakiem i dziewczyną rodzi się uczucie, spędzają ze sobą coraz więcej czasu, nie licząc się z konsekwencjami. Czy rodzące się uczucie może odmienić ich los, czy może świadomie skazują się na śmierć?

Poznaj tę wspaniałą historię, a kiedy doświadczysz zawartych w niej emocji, wylejesz morze łez, opowieść ta zostanie z Tobą na długi czas i przyniesie wiele refleksji i bardzo osobistych przemyśleń.

Rekomendacje:

Ta książką nie pozwoli Wam się od siebie oderwać, a po skończonej lekturze, długo nie pozwoli o sobie zapomnieć. Mimo trudnego tematu czyta się ją bardzo lekko i szybko, więc możecie przeczytać ją w jeden wieczór. – Agnieszka Kaniuk – Kocie czytanie

Trzy kroki od siebie - audiobook od Mikki Daughtry, Tobias Laconis, Rachael Lippincott możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć