ebook Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów
3.05 / 5.00 (liczba ocen: 290)

Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.99
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
-30% 20.99 zł Lub 18.89 zł
23.09 zł Lub 20.78 zł
23.08 zł
23.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Christopher Berry-Dee, kryminolog i autor bestsellerów, ukazuje w swojej książce najciemniejsze zakamarki psychiki najbardziej bezlitosnych morderców na świecie. „Rozmowy z psychopatami” zmienią nasze poglądy na to, kim są ludzie zdolni do najbrutalniejszych czynów. Przekonamy się, że najmroczniejsze zło przyczaiło się w naszym pobliżu.

Christopher Berry-Dee, kryminolog i autor bestsellerów, przez wiele lat prowadził wywiady z przestępcami przebywającymi w więzieniach – w tym z osławionymi seryjnymi zabójcami – i odkrył, że okazywany przez nich brak wyrzutów sumienia jest często jeszcze bardziej przerażający od popełnionych zbrodni.
„Rozmowy z psychopatami” niewątpliwie zmienią poglądy czytelników na to, kim są ludzie zdolni do najbrutalniejszych zabójstw, a poza tym stanowią dowód, że horror może być bliższy, niż sądzimy.

Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów od Christopher Berry-Dee możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jedyne, co może jednak nieco przeszkadzać w tej książce jest fakt, że autor dosyć często zachwala sam siebie i odwołuje się do innych swoich książek. To dosyć narcystyczne podejście do sprawy, ale jakoś przymknęłam na to oko. W ogólnym rozrachunku mimo wszystko odpowiada mi jego styl i sposób prezentowania danej tematyki, chociaż też można by stwierdzić, że skoro tytuł brzmi Rozmowy z psychopatami, to powinno się tutaj znaleźć tych rozmów znacznie więcej. Mimo wszystko i tak śmiało stwierdzam, że do tej pory obydwie jego książki przypadły mi do gustu i chętnie sięgnę po kolejne!

Cała recenzja na blogu: Rozmowy z psychopatami

Ocena: 5/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć