ebook Farma pereł
3.22 / 5.00 (liczba ocen: 369)

Farma pereł
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.50
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
17.50 zł
26.24 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Najnowsza powieść bestsellerowej autorki, której książki sprzedały się w ponad 23 milionach egzemplarzy! Książki Lizy Marklund przetłumaczone zostały na 40 języków i przyniosły jej wiele nagród, wyróżnień oraz pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”.

W nowej powieści poznajemy historię Kiony, która wraz z rodzeństwem i rodzicami mieszka na niewielkiej wysepce na Południowym Pacyfiku, odizolowanej od reszty świata. Pracuje na farmie pereł, nurkując i doglądając hodowli. Jej spokojne życie zostaje zakłócone, gdy pewnego dnia fale wyrzucają na brzeg żaglówkę z rannym mężczyzną. To początek zapierającej dech w piersiach opowieści trwającej ponad pięć lat i rozgrywającej na czterech kontynentach. Opowieści o miłości i pieniądzach, o przemocy i samotności, o edukacji i wierze; historii, która stawia pytania dotyczące poszukiwania sensu życia i ceny, jaką płacimy za rozwój gospodarczy.

Farma pereł od Liza Marklund możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Farma pereł to naprawdę interesująca i angażująca czytelnika książka, która urzeka nie tylko cudowną atmosferą i motywem niebezpiecznej podróży, ale też dająca mocny obraz tego, jak mroczna bywa gospodarka i ekonomia. Zdecydowanie ogromną zaletą jest tutaj nieprzewidywalność wynikająca w dużej mierze z tego uczucia niepokoju, które towarzyszy nam w trakcie lektury, a i sama Kiona jest po prostu ciekawą bohaterką. Muszę przyznać, że pierwsze spotkanie z twórczością Marklund wypadło naprawdę nieźle.

Cała recenzja na blogu: Farma pereł

Ocena: 4/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć